Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Hayatını kaybeden Semra Dinçer'le ilgili üzücü detay! Haluk Levent, ismini paylaşmadan yardım etmiş - Son Dakika

Hayatını kaybeden Semra Dinçer'le ilgili üzücü detay! Haluk Levent, ismini paylaşmadan yardım etmiş

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla bilinen Semra Dinçer, 56 yaşında kansere yenik düştü. Haluk Levent'in kanserle mücadele eden Dinçer'in adını vermeden iki yıldır Ahbap Derneği aracılığıyla yardım ettiği öğrenildi.

Hayatını kaybeden Semra Dinçer\'le ilgili üzücü detay! Haluk Levent, ismini paylaşmadan yardım etmiş
01.11.2021 - 16:59,  Güncelleme: 17:35

Yıllar önce yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Handan Tekinoğlu karakterini canlandıran Semra Dinçer hayatını kaybetti. 56 yaşındaki oyuncunun ölümünün ardından hayatıyla ilgili acı bir gerçek ortaya çıktı.

"İSMİNİ VERMEDEN YARDIM ETTİK"

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Semra Dinçer'in hayatını kaybettiğini duyuran Haluk Levent, bilinmeyen bir olayı da anlattı. Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile birçok kişi için bağış toplayan Levent, 2 yıldır oyuncu için de çalıştıklarını söyledi. Ünlü şarkıcı paylaşımında olayın detaylarını şöyle anlattı: "Akciğer kanseriydi. 2 yıl öncesinden itibaren Ahbaplar ilgilendi. İsmini vermedik sadece S.D olarak yazmıştık. Hayırseverler tarafından 2 kez ev tutuldu sayısız operasyon yaptırıldı. Ama olmadı. Oyuncu Semra Dinçer ablamızı az önce kaybettik. Sevenlerinin başı sağ olsun."

Vefat eden Semra Dinçer'le ilgili kahreden detay! Haluk Levent, ismini vermeden yardım toplamış

SEMRA DİNÇER KİMDİR?

Semra Dinçer, 1965 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimi almayan Semra Dinçer "alaylı" diye tabir edilen işin mutfağında yetişti. Birçok dizi ve sinema filminde roller alan oyuncu, başarılı performanslarıyla her daim adından söz ettirdi. Kuzey Güney dizisinde Handan Tekinoğlu karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Vefat eden Semra Dinçer'le ilgili kahreden detay! Haluk Levent, ismini vermeden yardım toplamış

Son Dakika Magazin Hayatını kaybeden Semra Dinçer'le ilgili üzücü detay! Haluk Levent, ismini paylaşmadan yardım etmiş - Son Dakika


Advertisement