İsmail Saymaz ve Ertuğrul Özkök'ün Kürtçe şarkı eşliğinde çektikleri halay dalga konusu oldu - Son Dakika

İsmail Saymaz ve Ertuğrul Özkök'ün Kürtçe şarkı eşliğinde çektikleri halay dalga konusu oldu

19.10.2021 07:31

Sanatçı Ahmet Güneteşkin'in Diyarbakır'daki "Hafıza Odası" isimli sergisinde Ertuğrul Özkök ve İsmail Saymaz, Kardeş Türküler grubunun Kürtçe şarkıları eşliğinde halay çekmeye çalıştı. Özkök ve Saymaz'ın ritme ayak uyduramadıkları anlar sosyal medyada çok konuşuldu.

Diyarbakır'da Ahmet Güneteşkin'in Hafıza Odası isimli sergi programında ilginç görüntüler ortaya çıktı.

RİTME BİR TÜRLÜ AYAK UYDURAMADILAR

Ertuğrul Özkök ve İsmail Saymaz, Kardeş Türküler grubunun Kürtçe şarkıları eşliğinde halay çekmeye çalıştı. Saymaz ve Özkök'ün bir türlü ritme ayak uyduramamaları sosyal medyada alay konusu oldu.

CÜNEYT ÖZDEMİR: HALAY SUÇU İŞLENİYOR

Gazeteci Cüneyt Özdemir de Youtube kanalında halay görüntülerini ekrana taşıdı. Kahkaha atarak görüntüleri değerlendiren Özdemir, "Halay suçu işleniyor" dedi.

YORUMLAR
500
Diyarbakır'da Şehit Olan Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç Eskişehir'de Son Yolculuğuna Uğurlandı Diyarbakır'da Şehit Olan Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç Eskişehir'de Son Yolculuğuna Uğurlandı Son dakika haber... Diyarbakır'da müşterilerini dolandırdıkları öne sürülen 6 kuyumcu gözaltına alındı Son dakika haber... Diyarbakır'da müşterilerini dolandırdıkları öne sürülen 6 kuyumcu gözaltına alındı Diyarbakır'da 22 milyonluk kuyumcu vurgununun 6 şüphelisi Adana ve Osmaniye'de yakalandı Diyarbakır'da 22 milyonluk kuyumcu vurgununun 6 şüphelisi Adana ve Osmaniye'de yakalandı

Son Dakika Magazin İsmail Saymaz ve Ertuğrul Özkök'ün Kürtçe şarkı eşliğinde çektikleri halay dalga konusu oldu - Son Dakika


Advertisement