Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu Aşıklar Bayramı filminden ilk kare geldi - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu Aşıklar Bayramı filminden ilk kare geldi

29.09.2021 11:28
Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu Aşıklar Bayramı filminden ilk kare geldi

Özcan Alper'in yönettiği filmden ilk kare yapım şirketinin instagram hesabından paylaşıldı.

Özcan Alper'in yönettiği filmden ilk kare yapım şirketinin instagram hesabından paylaşıldı. Çekimleri Kırşehir'de başlayan film için Kıvanç Tatlıtuğ "Çok dokunaklı bir baba oğul hikayesi... Uzun bir yolculuğu anlatıyor" demişti. Kemal Varol'un aynı adlı kitabından uyarlanan filmde Kıvanç Tatlıtuğ babasıyla büyük bir yüzleşme yaşayan avukat Yusuf'a hayat veriyor.

YORUMLAR
500
Son dakika haber: KAEÜ öğrencileri 19. Akdeniz Oyunları'nda altın ve gümüş madalya kazandı Son dakika haber: KAEÜ öğrencileri 19. Akdeniz Oyunları'nda altın ve gümüş madalya kazandı Bozkır topraklar, lavanta bahçeleri ve orman varlığıyla yeşeriyor Bozkır topraklar, lavanta bahçeleri ve orman varlığıyla yeşeriyor Sahte Kabadayı nerede çekildi, hangi ilde geçiyor? Sahte Kabadayı konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Film ne zaman çıktı, hangi tarihte? Sahte Kabadayı nerede çekildi, hangi ilde geçiyor? Sahte Kabadayı konusu ne, oyuncuları kimlerdir? Film ne zaman çıktı, hangi tarihte?
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu Aşıklar Bayramı filminden ilk kare geldi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement