Küllerinden doğan kahraman: Ramo - Son Dakika

Küllerinden doğan kahraman: Ramo

04.08.2020 09:40
Küllerinden doğan kahraman: Ramo

Yönetmenliğini M.Çağatay Tosun'un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan'ın üstlendiği, Murat Yıldırım'ın 'Ramo' karakterine hayat verdiği, Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi RAMO'nun yeni sezon çekimlerinden kareler yayınlanmaya başladı.

Hikayesi merakla beklenen Ramo, adalet için verdiği savaşa artık İstanbul'da devam edecek.

En dipten en zirveye

İstanbul'da Cihangir'e savaş açacak olan Ramo, küllerinden yeniden doğarak mücadelesine devam edecek. RAMO'nun yeni sezonundan yayınlanan kareler Ramo'nun kendini savunmak için dimdik ayakta olduğunu gösteriyor. Ancak Ramo'nun en dipten en zirveye nasıl savaş açacağı yalnızca onun bildiği bir sır.

Murat Yıldırım: Uzun zamandır bu kadar iyi bir senaryo okumamıştım

Ramo karakterine başarıyla hayat veren Murat Yıldırım, yeni sezona büyük bir heyecanla başladığını belirtti. Yeni sezonda izleyenlere daha da iyi bir RAMO sunacaklarının altını çizen Yıldırım uzun zamandır bu kadar iyi bir senaryo okumadığını ekledi.

YORUMLAR
500
Cumartesi Anneleri, Adalet Arayışlarının 900. Haftasında Galatasaray Meydanı'nda Gözaltına Alındı Cumartesi Anneleri, Adalet Arayışlarının 900. Haftasında Galatasaray Meydanı'nda Gözaltına Alındı Ukrayna'nın Andriivka köyünde halk zor şartlarda yaşamını sürdürüyor Ukrayna'nın Andriivka köyünde halk zor şartlarda yaşamını sürdürüyor Tekel bayiinde eksik para verdi, ortalık savaş alanına döndü Tekel bayiinde eksik para verdi, ortalık savaş alanına döndü
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Küllerinden doğan kahraman: Ramo - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement