Londra'da Tiyatro Açıyor - Son Dakika

Londra'da Tiyatro Açıyor

01.05.2022 13:07
Londra'da Tiyatro Açıyor

Emre Kınay, sahibi olduğu Duru Tiyatro'yu Londra'da ardından da Berlin'de açacak. Ünlü oyuncu, "Amacımız orada yaşayan gurbetçi vatandaşlarımıza Türk Edebiyatı'ndan esinlendiğimiz oyunları sergilemek ve oyunculuk dersleri verip yeni bir oyuncu kadrosu geliştirmek istiyoruz" dedi.

Ekranların ve sahnelerin sevilen oyuncusu Emre Kınay, önceki dün Watergarden İstanbul'da objektiflere yansıdı. Kendisinin de sahibi olduğu Duru Tiyatro'da toplantı gerçekleştiren Emre Kınay, gazetecilere poz vermeyi ihmal etmedi.

Londra'da yeni bir şube açacağını dile getiren Kınay "Hayırlısıyla şimdi Londra'ya Duru Tiyatro'yu açma girişimindeyiz. Sonra da Berlin olarak düşünüyoruz. Orada da Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz oyunlar İngilizce olarak sergilenecek. Amacımız orada yaşayan gurbetçi vatandaşlarımıza Türk Edebiyatı'ndan esinlendiğimiz oyunları sergilemek ve oyunculuk dersleri verip yeni bir oyuncu kadrosu geliştirmek istiyoruz. Burada da eğlencelerimiz performanslarımız ve oyunlarımız tam gaz devam ediyor" dedi.

YORUMLAR
500
İslami Dayanışma Oyunları'nda cimnastiğe Türkiye damgası İslami Dayanışma Oyunları'nda cimnastiğe Türkiye damgası Instagram bazı çalışanlarına daha az ödeme yapıyor! İşte nedeni Instagram bazı çalışanlarına daha az ödeme yapıyor! İşte nedeni Kadıköy'de 'Mahallemde Çocuk Tiyatrosu' başladı Kadıköy'de 'Mahallemde Çocuk Tiyatrosu' başladı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Londra'da Tiyatro Açıyor - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement