Mini etekli dansıyla kendinden geçti! Oyuncu Esra Dermancıoğlu o anları paylaştı - Son Dakika

Mini etekli dansıyla kendinden geçti! Oyuncu Esra Dermancıoğlu o anları paylaştı

14.06.2021 15:57

Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli dizide canlandırdığı Mukaddes yenge rolüyle tanınan Esra Dermancıoğlu, "Uyandım" notuyla evinde topuklu ayakkabıyla dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncunun dans ettiği anlar, izleyicileri kahkahaya boğarken, ünlü takipçileri de sessiz kalmadı.

Son dönemde açıklamaları kadar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da konuşulan 52 yaşındaki Esra Dermancıoğlu bu sefer de dans videosuyla adından söz ettirdi.

EVİNDE DANS ETTİ

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Dermancıoğlu, son olarak mini eteğiyle dans ettiği anlara dair bir video paylaştı. Oyuncunun kıvrak hareketlerinin yanı sıra bir ara saçlarını çekmesi de dikkat çekti. Paylaştığı video ile kısa sürede ilgi toplayan ünlü oyuncunun videosu 107 binden fazla kişi tarafından izlendi.

Oyuncu Esra Dermancıoğlu, mini elbiseli dans ederken kendinden geçti

ÜNLÜLER SESSİZ KALAMADI

Dermancıoğlu'nun eğlenceli dans videosuna sessiz kalamayan şarkıcı Gülben Ergen "Ya ben bir gün böyle uyanamadım bir hayatta" yorumunu yaptı. Belçim Bilgin, Nilgün Belgün ve Songül Öden gibi başarılı isimler de emoji koydukları yorumlarla oyuncuya desteğini gösterdi.

Oyuncu Esra Dermancıoğlu, mini elbiseli dans ederken kendinden geçti
YORUMLAR
500
Esra Erol'un paylaşımına binlerce yorum geldi: Altında bir şey yok gibi Esra Erol'un paylaşımına binlerce yorum geldi: Altında bir şey yok gibi Ahmet Aktene: 'Sosyal Ağlar için Çeşitli Güvenlik Önlemleri Bulunuyor!' Ahmet Aktene: 'Sosyal Ağlar için Çeşitli Güvenlik Önlemleri Bulunuyor!'

Son Dakika Magazin Mini etekli dansıyla kendinden geçti! Oyuncu Esra Dermancıoğlu o anları paylaştı - Son Dakika


Advertisement