Nilgün Belgün'den yıllar sonra gelen aşk itirafı: Uzay Hepari ile 1,5 yıl aşk yaşadık - Son Dakika

Nilgün Belgün'den yıllar sonra gelen aşk itirafı: Uzay Hepari ile 1,5 yıl aşk yaşadık

22.07.2021 15:51

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Nilgün Belgün, yıllar önce Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun arasını açan Uzay Hepari ile 1,5 yıl süren bir aşk yaşadığını itiraf etti. Yıllar önceki ilişkisinden bahseden Belgün, "Ben 36, Uzay 20'li yaşlarındaydı. Uzay, benden küçük ilk flörtümdür ve o zaman ünlü bile değildik" dedi.

Ünlü oyuncu Nilgün Belgün, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlatan oyuncu, kimsenin bilmediği ilişkisinden de bahsetti.

"UZAY İLK BENDEN KÜÇÜK FLÖRTÜMDÜR"

Nilgün Belgen, beraber olduğu ilk genç erkeğin Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu'nun paylaşamadığı adam olarak tanınan Uzay Heparı olduğunu itiraf etti. Heparı ile uzun bir ilişki yaşadığını anlatan Nilgün Belgün,"Hayatımda ilk defa küçük biri bana aşık oldu. O da Uzay Heparı'dır. 1987 yılında 36 yaşındaydım, Uzay da 20'lerinde. Mehmet Ali Erbil, Çiğdem Tunç, Halit Akçatepe ve Ayşen Gruda ile sahne alıyorduk. Arkamızda da Uzay ile Levent Yüksel müzik yapıyordu. Orada Uzay, bana aşık oldu. Kızımla 'genç çocuk' diye tanıştırdım. İlk benden küçük flörtümdür. İlişkimiz 1.5 yıl sürdü. O zaman ünlü değildik. Geçenlerde alışveriş yaparken Uzay'ın annesi Eti ile karşılaştım. Büyükada'dan arkadaşım. Uzay'ın oğlu olduğunu çok sonra öğrendim" dedi.

Nilgün Belgün'den şaşkına çeviren Uzay Heparı itirafı: 1,5 yıl aşk yaşadık

"KAYINVALİDEMİN KAHVESİNE TÜKÜRDÜM"

Nilgün Belgün, ikinci eşi İlhan Gencer'in annesi Ayten Alpman'ın kahvesine tükürdüğünü söyledi: "Her sabah köpeğiyle gelirdi. Beyaz halılarım köpek salyası olurdu. Artık dayanamadım, bir gün kahvesine tükürdüm. Yoksa nasıl alacaktım intikamımı."

Nilgün Belgün'den şaşkına çeviren Uzay Heparı itirafı: 1,5 yıl aşk yaşadık

UZAY HEPARI, YILDIZ TİLBE VE SEZEN AKSU İLE NE YAŞADI?

Bir dönemin efsane ismi Uzay Heparı, birlikte çalıştığı Sezen Aksu ile aşk yaşamış ancak ilişkileri yolunda gitmeyince ayrılmıştı. O dönem Sezen Aksu'nun evinde kalan Yıldız Tilbe ise alkolün dozunu kaçırınca Aksu'nun ayrıldığı Heparı ile birlikte olmuştu. Yaşadığı bir gecelik ilişkiyi Sezen Aksu'ya itiraf eden Tilbe, yaşadığı evden ve Aksu'nun verdiği işten de olmuştu. Çalkantılı aşk hayatının ardından modacı Zeynep Tunuslu ile tanışan Heparı, kısa bir süre içinde evlenmişti. Mutlu bir hayatı olan Heparı, bir gün iş çıkışı kask takmadan motoruyla giderken Demet Akbağ'a ait olan araya çarpmış ve kazada boynu kırılmıştı. 11 gün bitkisel hayatta kalan Heparı, henüz 25 yaşında hayatını kaybetmişti.

Nilgün Belgün'den şaşkına çeviren Uzay Heparı itirafı: 1,5 yıl aşk yaşadık
YORUMLAR (1)
500
GUHEM, 2022 Uluslararası Uzay Kongresine ev sahipliği yapacak GUHEM, 2022 Uluslararası Uzay Kongresine ev sahipliği yapacak 2,5 milyar piksellik uzay teleskobu için tarih verildi! 2,5 milyar piksellik uzay teleskobu için tarih verildi! Elon Musk'a yeni şok: SpaceX, insanlara zarar veriyor Elon Musk'a yeni şok: SpaceX, insanlara zarar veriyor
Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Nilgün Belgün'den yıllar sonra gelen aşk itirafı: Uzay Hepari ile 1,5 yıl aşk yaşadık - Son Dakika


Advertisement