Okan Kurt'un mekanda alıkonulduğu kavganın detayları ortaya çıktı - Son Dakika

Okan Kurt'un mekanda alıkonulduğu kavganın detayları ortaya çıktı

18.10.2021 16:07

Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt, dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kuaförü olarak bilinen Özgür Usta tarafında rehin aldığı öne sürüldü. Emniyet güçlerinin olay yerine akın ettiği kavganın nedeninin Kurt'un yapılan sözleşmeye uymaması ve yasak olmasına rağmen kardeşine ait mekanda düğün yapması olarak gösterildi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, dün akşam sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Okan Kurt'un kardeşine ait restoranın komşusuyla kavga ettiği hatta mekanda alıkonulduğunu söyledi. "Okan'ın can güvenliği yok, polisi içeri almıyorlar" diyen Akalın, emniyet güçlerinden ve basın mensuplarından da yardım istedi.

"BEN CUMHURBAŞKANI'NIN BERBERİYİM, BU SOKAĞIN SAHİBİYİM"

Olay sonrası açıklama yapan Okan Kurt, "Ben kız kardeşimin dükkanına geldim. Yandaki arkadaşlar tehdit edince aramızda bir arbede çıktı. Ondan sonrada onlar öyle kafalarına göre bir şeyler yapmaya çalıştı. Biz de öyle bir cevap verdik. Tehdit burada bir arkadaş var, ben 'Cumhurbaşkanı'nın berberiyim' diyor. 'Ben bu sokağın sahibiyim' diyor. Bizim Cumhurbaşkanı'na boynumuz kıldan ince. Bugüne kadar sustuysak da zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırına sustuk. Ama ben burada 'Bu sokağın sahibiyim' bilmem ne, bunlar doğru şeyler değil. Gelmişler burada bizi buradan çıkaracaklarmış. Aileme 'Siz buradan gideceksiniz' tehditleri. Arabamızı parçalamışlar, babamın arabasını parçalamışlar. Küçücük kız kardeşimin üzerine yürümüşler" dedi.

SÖZLEŞMEYE DÜĞÜN VE NİŞAN YAPILAMAZ ŞARTI KOYDU

Yaşanan kavganın merak edilen detayları da ortaya çıktı. Magazin Kolik'te yer alan habere göre, Kıyı Emniyetinin kullanımına ait yeri kiralayan özel berber Özgür Usta, kiralamış olduğu bölgenin bir kısmını kira + cirodan pay karşılığı Demet Akalın-Okan Kurt çiftine kiraya verdiği, sözleşmeye de düğün ve nişan organizasyonu yapılamaz şartı konduğu öğrenildi.

TARTIŞMANIN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Olay akşamı, Okan Kurt'un annesinin yakın bir arkadaşının kızının 135 kişilik bir nişan töreni ve yemeği vardı, nişanlı çiftin mekanın koridorunda resim çektirmesi sonrası olayların başlangıç noktası oldu. Mekanı Okan Kurt ve Demet Akalın'a kiraya veren Özgür Usta, 'Koridorda resim çektiremeyeceklerini, koridoru kullanma hakkı olmadığını ve eğer koridoru kullanmak istiyorlarsa ayda 8 bin TL koridor kirası vermeleri gerektiğini söyledi. Olayların büyümesiyle Usta, Okan Kurt'u mekandan çıkarmıyor. Kurt'un arkadaşlarına haber vermesiyle de tartışmanın dozu artıyor.

Okan Kurt'un mekanda alıkonulduğu kavganın detayları ortaya çıktı

Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Okan Kurt'un mekanda alıkonulduğu kavganın detayları ortaya çıktı - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Manchester United'ı reddeden Conte, Tottenham'a imza attı 15:22 Manchester United'ı reddeden Conte, Tottenham'a imza attı Son Dakika! Karabük illere göre 100 binde görülen vaka haritasında ilk sırada yer aldı 15:15 Son Dakika! Karabük illere göre 100 binde görülen vaka haritasında ilk sırada yer aldı Kocasının patronuyla ilişkiye giriyor! Adam terfi üzerine terfi alıyor 15:10 Kocasının patronuyla ilişkiye giriyor! Adam terfi üzerine terfi alıyor
Günümüzde bir otomobil almak için 2003 yılına geri dönmek gerekiyor 15:02 Günümüzde bir otomobil almak için 2003 yılına geri dönmek gerekiyor Konuşanlar'ın Hasan Can Kayası 2,5 yıllık aşk yaşadığı Sultan San'la ayrıldı 14:30 Konuşanlar'ın Hasan Can Kayası 2,5 yıllık aşk yaşadığı Sultan San'la ayrıldı 9 yaşındaki kız çocuğu 20 bin TL karşılığında 55 yaşındaki adamla evlendirildi 14:14 9 yaşındaki kız çocuğu 20 bin TL karşılığında 55 yaşındaki adamla evlendirildi
Rus medyası 13:51 Rus medyası "TSK ansızın harekata başlayabilir" dedi, Bölgeye 150 asker gönderildi Üstgeçit direğine çarpan araçta korkunç detay! Ölen eşiyle dakikalarca araçta mahsur kaldı 13:25 Üstgeçit direğine çarpan araçta korkunç detay! Ölen eşiyle dakikalarca araçta mahsur kaldı
15:13
Advertisement