Oyuncu Mustafa Üstündağ oğlunun ilk düşürdüğü dişini yüzük yaptı - Son Dakika

Oyuncu Mustafa Üstündağ oğlunun ilk düşürdüğü dişini yüzük yaptı

30.10.2021 09:04

Oyuncu Mehmet Üstündağ meslektaşı Ecem Özkaya ile evliliğinden dünyaya gelen 8 yaşındaki oğlu Kaan'a sevgisini farklı bir yolla gösterdi. Oyuncu oğlunun ilk düşürdüğü dişini kendisine yüzük yaptırdı.

'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde canlandırdığı Muro karakteriyle fenomen olan ve daha sonra filmi çekilen Mustafa Üstündağ, önceki akşam Zoraki Misafir filminin galasına katıldı. Başrollerini Uğur Yücel, Mustafa Üstündağ, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Ayşe Kökçü ve Gürgen Öz'ün paylaştığı filmin galasında boy gösteren oyuncu, yüzüğüyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

OĞLUNUN DİŞİNİ YÜZÜK YAPTIRDI

Taktığı aksesuarlarla dikkat çeken Mustafa Üstündağ, oğlu Kaan'ın ilk düşürdüğü dişini yüzük yaptırdığını söyledi. Kolyesinin de oğlunun denizden çıkardığı ilk taş olduğunu söyleyen Üstündağ, çocuğuna olan düşkünlüğünden bahsetti.

Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptı
Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptı
Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptı
Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptı
Mustafa Üstündağ oğlunun dişini yüzük yaptı
YORUMLAR (1)
  • Ergin Yıldız: Paşam,prensesim modunda değil de,Allah için toplum için büyütelim!!!Sonra biri silah,biri de silahli koca almasın!!!! Cevap Yaz 47 3 Yayından Kaldır
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oyuncu Mustafa Üstündağ oğlunun ilk düşürdüğü dişini yüzük yaptı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement