Özer Hurmacı ve eşi barıştı: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın - Son Dakika

Özer Hurmacı ve eşi barıştı: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın

27.12.2021 20:39

Ünlü futbolcu Özer Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak kendisini aldattığını öne süren eşine boşanma davası açmıştı. Eşi Mihriban Hurmacı ise 30 milyon lira tazminat ile üç çocuğu için toplam 75 bin lira iştirak nafakası talep etmişti. Çift şaşırtan bir kararla barıştıklarını duyururken, Mihriban Hurmacı ise paylaştığı fotoğrafın altına "Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın. Seni seviyorum Özer" notuna yer verdi.

Bir dönem Fenerbahçe, Trabzonspor, Kasımpaşa ve Bursaspor gibi takımlarda top koşturan Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'nın astroloji haritalarına bakarak kendisini 'aldatan adam' olmakla suçladığını iddia etti.

BOŞANMA DAVASI AÇMIŞTI

En son Bursaspor'da forma giydikten sonra yeşil-beyazlı takımın sözleşmeyi uzatmaması üzerine kulüp bulamayan futbolcu Özer Hurmacı, 1 Eylül'de İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak, 6 yıllık eşi, 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'ya evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle 'çekişmeli' olarak boşanma davası açtı.

Astroloji yüzünden boşanma kararı alan Özer Hurmacı ve eşi barıştı: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın

30 MİLYON VE AYLIK 75 BİN LİRA TAZMİNAT TALEP ETTİ

İddiaların kurgu ve iftira olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı ise, 30 milyon lira tazminat ile üç çocuğu için toplam 75 bin lira iştirak nafakası talep etmişti. Eşinin kendisini evden atmakla tehdit ettiğini ve can güvenliğinin tehlikede olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı, ayrıca 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

Astroloji yüzünden boşanma kararı alan Özer Hurmacı ve eşi barıştı: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın

"MUTLUĞUMUZDA GÖZÜ OLANIN GÖZÜ ÇIKSIN"

Yaşanan tüm bu olayların ardından ünlü çiftten sürpriz bir hamle geldi. Ünlü çift barıştıklarını sosyal medyadan ilan etti.

Eşi Özer Hurmacı ile tatile giden Mihriban Hurmacı paylaştığı bu karenin altına, "Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın. Seni seviyorum Özer" mesajını yazdı.

YORUMLAR
500
Serdar Dursun: Hoca şans verdiği takdirde sahada her şeyimi veriyorum Serdar Dursun: Hoca şans verdiği takdirde sahada her şeyimi veriyorum Attila Szalai: İşimiz bitmedi Attila Szalai: İşimiz bitmedi Austria Wien-Fenerbahçe maçının ardından Austria Wien-Fenerbahçe maçının ardından
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Özer Hurmacı ve eşi barıştı: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement