Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü - Son Dakika

Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü

01.09.2019 10:17

Ekranların sevilerek izlenen dizisi Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü.

Seksenler'de yer alan Begüm Öner verdiği kilolarla dikkat çekti. 2012 yılında romantik komedi ve nostalji dizisi olarak ekranlara gelen Seksenler dizisi 2019-2020 yeni sezonunda finalinden 3 sezon sonra yeniden izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

SIKI BİR DİYET YAPTI

2 yıl sonra izleyiciyle yeniden buluşmaya hazırlanan "Seksenler" dizisinde rol alan Begüm Öner, 10 kilo verdi. Dizinin yeni bölümleri için sıkı bir diyet yapan oyuncu, adeta iğne ipliğe döndü. Dizi, ekim ayından itibaren her gün TRT 1'de yayınlanacak.

Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü

BEGÜM ÖNER KİMDİR?

Begüm Öner, 1989 yılında Almanya'da dünyaya geldi. 1992 yılında henüz iki buçuk yaşındayken Türkiye'ye döndü. İstanbul'da 10 yaşında bir ajansa yazıldı ve şöhret olmaya başladı.

Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü

İlk kez 11 yaşında bir çikolata reklamında oynadı. Televizyon ve dizi oyunculuğu kursuna gitti. İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun oldu.

Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü

TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Seksenler" dizisinde pastacı Sami beyin kızı Elvan karakterini canlandırdı.

2014 yılında Müfit Can Saçıntı'nın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı "mandira-filozofu" adlı filmde başrollerinde Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Kemal Kuruçay, Eser Eyüboğlu, ve Begüm Öner paylaştı.

YORUMLAR (1)
500
Barış Arduç O İsimle Birlikte... Barış Arduç O İsimle Birlikte... Alpaslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Kabe sahnesi büyük beğeni topladı Alpaslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Kabe sahnesi büyük beğeni topladı

Son Dakika Magazin Seksenler'in Elvan'ı Begüm Öner, 10 kilo vererek iğne ipliğe döndü - Son Dakika


Advertisement