"Sevgilinize Sahip Çıkın" - Son Dakika

"Sevgilinize Sahip Çıkın"

15.02.2012 12:51
"Sevgilinize Sahip Çıkın"

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, imza günü için geldiği Neomarin AVM'de ziyaretçileri kıramadı ve bir şarkı söyledi.

Deniz Seki'den Sevgililer Günü Mesajı

Gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olan sanatçı; "Beni ve şarkılarımı bu kadar sevdiğinizi bilseydim, daha önce gelirdim… Havalar düzelince açık hava konseri için Pendik'te olacağım" dedi.

Banu Noyan Event Office organizasyonu ile hayranlarıyla buluşan Deniz Seki, Sevgililer Günü mesajı vermeyi de ihmal etmedi; "Sevmek, sevilmek bu dünyadaki en güzel duygu. Ne iş olursa olsun severek yapın ve kimi severseniz sevin, sevginize-sevgilinize sahip çıkın" dedi… Seyirciler arasından yaşlı bir kadın; "Torun sevelim artık Deniz kızım, ne zaman çoluk çocuğa karışacaksın?" diye seslenince Seki; "Allah söyletti herhalde teyzeciğim, amin" dedi.

Show Radyo'nun tüm etkinlik boyunca canlı yayın yaptığı, Deniz Seki imza gününde, hayranları sanatçıyı yakından görmenin mutluluğu içindeydiler.

" Whitney Houston'ın ölüm haberini duyunca şok geçirdim"

Deniz Seki; imza gününün son dakikalarında organizasyon ekibinden aldığı haberle Whitney Houston'ın hayatını kaybettiğini öğrendi. "Aman yarabbi, bütün değerleri teker teker kaybediyoruz… Nasıl olmuş, bana detayları verin" diyerek bilgi aldı. Ve sonrasında; "Whitney Houston'ın ölüm haberiyle çok derin sarsıldım. Kendisi çok kıymetli ve iyi bir yorumcuydu. Çok yetenekli ve muhteşem bir sanatçıydı. Şok geçirdim, çok gençti… Eşiyle mutsuz olduğu haberlerini biz de basından okuduğumuz kadarıyla biliyoruz. Sonsuz üzgünüm, öyle bir sanatçı bir daha kim bilir kaç yılda bir gelir, şok içindeyim…" dedi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Pendik'te sokak ortasında silahlı saldırı Pendik'te sokak ortasında silahlı saldırı Pendik'te çifte merdiven hırsızlığı kamerada Pendik'te çifte merdiven hırsızlığı kamerada Ankara Keçiörengücü: 2-1 Ankara Keçiörengücü: 2-1

Son Dakika Magazin 'Sevgilinize Sahip Çıkın' - Son Dakika


Advertisement