Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik güzellik merkezi aldı! - Son Dakika

Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik güzellik merkezi aldı!

30.11.2021 10:55

Geçtiğimiz günlerde Serpil Çakmaklı'nın yıllar önce Nihat Doğan'dan hamile kalıp kürtaj yaptırdığını açıklayarak magazin gündemine bomba gibi düşen Seyhan Soylu, birlikte çalıştığı Doğan'ın gönlünü almak için kesenin ağzını açtı. Soylu, Doğan için 1,5 milyon TL'ye bir güzellik merkezinin şubesini aldı.

Flash TV'de yayınlanan; Seyhan Soylu, Nihat Doğan, Sevim Alan, Bahar Candan ve Tuğba Ekinci'nin yorumculuğunu yaptığı Al Sana Haber programındaki konularıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde canlı yayında çarpıcı açıklamalar yapan Seyhan Soylu, "Nihat Doğan 17 yaşındayken Serpil Çakmaklı ile sahte kimlikle beraber oldu ve Serpil, Nihat'ın 17 yaşında olduğunu öğrenince çocuğu aldırdı" dedi.

SOYLU'DAN DOĞAN'A 1,5 MİLYON TL'LİK HEDİYE

Doğan'ın "Seyhan Soylu beni rezil ettin. Ben programı bırakıyorum. Hayatımda biri var ablacığım, senin yüzünden ilişkim zedelendi" demesi üzerine üzülen Soylu, arkadaşının gönlünü almak için kesenin ağzını açtı. Dünkü canlı yayında konuyla ilgili konuşan Soylu, "Aman Nihat'ım bana kızmış, gönül koymuş, bende yeğenleri, kardeşleri başında durur, yeni bir gelir, yepyeni bir iş kapısı olsun diye Sevim Alan' dan 1 şube satın aldım. Kardeşime çok yakışacak. Onu üzdüm. Onun gönlünü almak içinde Bağcılar şubesini Nihat'ıma satın aldım. Şimdi ona bu güzel hediyeyi canlı yayında Sevim alan ile imza atarak resmileştireceğim" dedi.

Seyhan Soylu'nun Nihat Doğan için aldığı şubenin fiyatı ise 1,5 milyon TL.

Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik hediye aldı
YORUMLAR (2)
  • Emekli Tahminci: Benim 180bin icra borcumu öde,birde evimi al ben sana ömür boyu korumalik yapayım, evim kira emekliyim ,esime bir sicak yuva birakanayacagim icin üzgünüm o benim 30 yildir kahrimi cekti ona en guzel hefiye olurdu fakat bu saatten sonra zor Cevap Yaz 19 6 Yayından Kaldır
500
Tazesinin kilosu 300, tozu bin 800 TL.. Salep üretimine ilgi artıyor Tazesinin kilosu 300, tozu bin 800 TL.. Salep üretimine ilgi artıyor Yolda karısını yanında bir erkekle yürürken görüp öfkelenen adam tabancayla ikisini de vurdu! Yolda karısını yanında bir erkekle yürürken görüp öfkelenen adam tabancayla ikisini de vurdu! Bursa'da bir garip olay! Uyuşturucu almak isterken dolandırıldı, soluğu savcılıkta aldı! Bursa'da bir garip olay! Uyuşturucu almak isterken dolandırıldı, soluğu savcılıkta aldı!

Son Dakika Magazin Seyhan Soylu, kendisine küsen Nihat Doğan'a 1,5 milyon TL'lik güzellik merkezi aldı! - Son Dakika


Advertisement