Sibel Can-Emir Sarıgül olayının ardından ilk kez konuşan Buket Aydın'dan bomba açıklama - Son Dakika

Sibel Can-Emir Sarıgül olayının ardından ilk kez konuşan Buket Aydın'dan bomba açıklama

18.05.2021 18:16

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşk günlerce konuşulan spiker Buket Aydın, ayrılık kararı aldığı Emir Sarıgül'ün ünlü sanatçı Sibel Can ile teknede görüntülenmesinin ardından ilk kez konuştu. Aydın, "Emir beyin pırlanta gibi 2 çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler. O, çocukları düşünmeden hareket ediyor olabilir, ama ben o çocukların hürmetine daha fazla konuşmuyorum" dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'in iş adamı oğlu Emir Sarıgül'le yaşadığı aşk ile günlerce magazin gündeminden düşmeyen spiker Buket Aydın, eski sevgilisi Emir Sarıgül ile sanatçı Sibel Can'ın Göcek'te teknede görüntülenmesinin ardından ilk kez konuştu.

"EVLİLİK TEKLİFİ ONUN YAPTIĞI BİR HAREKETTİR"

TV100'e açıklamalarda bulunan Aydın, Emir Sarıgül'ün evlilik teklifini reddetmesi hakkında konuştu. Aydın, Sarıgül'ün evlilik teklif etmesinin kendi hareketi olduğunu söyleyerek, "Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. Ben mart sonunda Emir beyle ilişkimi kariyerime zarar verdiği için noktaladım. Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir" dedi.

"BAŞKALARIYLA DA GÖREBİLİRSİNİZ"

Emir Sarıgül'ün yaz aylarında başka kadınlarla da görüntülenebileceğini aktaran Aydın, "Her defasında benim de fotoğraflarım çıkarsa bu beni üzer. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim. Filistinli bebekler ölüyor. Ben utanç duyuyorum. Emir beyin pırlanta gibi 2 çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler. O bu çocukları düşünmeden hareket ediyor olabilir, ama ben o çocukların hürmetine daha fazla konuşmuyorum. Beni bu haberlerin içinden çekin" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (55)
  • Bernard: Dikkat edin vücut dili herşeyi anlatıyor,.) Allah'ım o hareketler tavırlar da ne nasıl da hoşuna gidiyor evlenme teklifi aldığı bakın ben evlenme teklifi aldım ama ben istemiyorum güya.. )istemiyorum ama koy yan cebime.. o el hareketleri ördek dudak hareketleri gerçekten çok yapmacık,kameralarla konuşma biçimi üstten bakmalar , hiç samimi değil.. bir de çıkmış İsrahil den bahsediyorsun :) sanki çok önemsiyoruz gibi böyle insanları belli bir tepeye yerleştirmeleri.. ah ah.. ama ona da şaşırmıyorum bunun gibi ülkem de devletin her yerinde var.. Cevap Yaz 22 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
8 kişilik dürüm ayran fiyatını gören Mustafa Sarıgül tepki gösterdi: Bu nasıl bir şey 8 kişilik dürüm ayran fiyatını gören Mustafa Sarıgül tepki gösterdi: Bu nasıl bir şey Sarıgül: 'Gelin, bir af çıkaralım, adı da 'toplumsal barış' affı olsun' Sarıgül: 'Gelin, bir af çıkaralım, adı da 'toplumsal barış' affı olsun'

Son Dakika Magazin Sibel Can-Emir Sarıgül olayının ardından ilk kez konuşan Buket Aydın'dan bomba açıklama - Son Dakika


Advertisement