Simge Söyledi, Didem Dans Etti! - Son Dakika

Simge Söyledi, Didem Dans Etti!

16.02.2017 09:42
Simge Söyledi, Didem Dans Etti!

Miş Miş, Yankı, Kamera ve son teklisi Prens&Prenses ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten sanatçı, Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki ilk konserini 15 Şubat Çarşamba akşamı kalbe dokunan şarkıları eşliğinde verdi.

Sahne şovu ve güçlü performansı ile izleyecilerden tam not alan sanatçı, şarkılarını dinleyiciler ile hep bir ağızdan seslendirdi. Gecenin sürprizi, Miş Miş şarkısına kıvrak danslarıyla eşlik eden dansöz Didem oldu. İlk defa Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarının karşısına çıkan sanatçıyı, ünlü dostları da yalnız bırakmadı.

Simge Söyledi, Didem Dans Etti!

Samsun Demir, Emel Müftüoğlu, Yaşar Gaga, Aydın Kurtoğlu, Özgün, Ece Gürsel, Emre Erdemoğlu, Mert Davran, Murat Joker, Veli Kuzlu, Ersay Üner, Kenan Acar, Erhan Bayrak, Serkan Ölçer, Ece Ölçer, Mert Carim, Ayşegül Akdemir, Gökhan Şahin, Açelya Elmas, Yavuz Hakan Tok ve radyocu, televizyoncu arkadaşları konseri izlemeye gelenler arasındaydı.

Simge Söyledi, Didem Dans Etti!

Konserin bir diğer sürprizi olan Gencer Savaş Orkestrası ile de unutulmaz bir performans sergileyen Simge, konseri izlemeye gelenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Simge, muhteşem dans şovları ve sürprizler eşliğinde unutulmaz bir geceye imza attı.

Simge, konserde Deichmann için yazdığı ve Miş Miş şarkısını uyarladığı "Ayakkabı Tutkum" adlı jingle'nı da sahnede seslendirdi. Sahne şovlarıyla da sevenlerine görsel bir şölen yaşatan sanatçı, Gülşah Saraçoğlu'nun tasarladığı kıyafetlerle de göz doldurdu.

Simge Söyledi, Didem Dans Etti!

Başarılı sanatçı :"Benim için çok kıymetli bir geceydi. Deichmann ailesine ve beni bu gecede yalnız bırakmayan tüm sevenlerime ve dostlarıma çok teşekkür ederim." sözleriyle duygularını dile getirdi.
YORUMLAR
500
10 kişilik nüfusa sahip mahallesinin sakinleri okul ve cami istiyor 10 kişilik nüfusa sahip mahallesinin sakinleri okul ve cami istiyor Aydın'da bir kişinin ağır yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı Aydın'da bir kişinin ağır yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı Samsun'da trafik kazası: 5 yaralı Samsun'da trafik kazası: 5 yaralı

Son Dakika Magazin Simge Söyledi, Didem Dans Etti! - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş