"Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?" diyen takipçisine Gülben Ergen yanıt verdi: Vermem - Son Dakika

"Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?" diyen takipçisine Gülben Ergen yanıt verdi: Vermem

07.08.2022 13:20

Bir döneme damga vuran şarkıcı Gülben Ergen, takipçilerinden gelen sorulara yanıt verdi. Bir takipçisinin saygısız bir şekilde, "Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?" isteğine Ergen'den, "Vermem" şeklinde tek kelimelik yanıt geldi.

Yoğun konser maratonundan arta kalan zamanını Instagram'da takipçileriyle etkileşime girerek değerlendiren Gülben Ergen, bir hayranının sorusuna verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

"ÜSTSÜZ POZ VERİR MİSİN?"

5,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan başarılı şarkıcı, takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Hiçbir soruyu pas geçmeyen Ergen'e bir takipçisi "Göğüslerin harika. Üstsüz poz verir misin?" sorusunu yöneltti.

Gülben Ergen'den 'Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?' sorusuna tek kelimelik cevap

TEK KELİMELİK YANIT

Ünlü şarkıcı, takipçisinin tuhaf sorusuna "Vermem" diyerek cevap verdi. Diğer takipçilerinin sorularını da yanıtlayan ünlü şarkıcı, başka bir hayranının "Ayaklarınız ne yapıyor?" sorusuna da ayaklarını paylaşarak cevapladı.

Gülben Ergen'den 'Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?' sorusuna tek kelimelik cevap
Gülben Ergen'den 'Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?' sorusuna tek kelimelik cevap
YORUMLAR
500
Hande Erçel'in tedavi gören yeğeni Aylin Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı sinirlendirdi: Şikayet edeceğiz Hande Erçel'in tedavi gören yeğeni Aylin Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı sinirlendirdi: Şikayet edeceğiz Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena Dünyaca ünlü fenomen yürekleri ağza getirdi! Videonun devamı çok fena Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Anne Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Anne Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi

Son Dakika Magazin 'Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?' diyen takipçisine Gülben Ergen yanıt verdi: Vermem - Son Dakika


Advertisement