Spor ve Sanat Sergide Buluştu - Son Dakika
Magazin

Spor ve Sanat Sergide Buluştu

Spor ve Sanat Sergide Buluştu

Yılmaz Sazak Fotoğraf Kulvarı Sergisi, 4. Kenan Onuk Atletizm Ödülleri Sahibini Buldu.

27.02.2010 02:40

Yüksel İnşaat tarafından altı yıldır devam ettirilen Yılmaz Sazak Fotoğraf Kulvarı Sergisi, 4. Kenan Onuk Atletizm ödüllerinin de sahibini bulduğu bir törenle sanatseverlerin ziyaretine açıldı.

ATLETİZME verdiği gönüllü destekleriyle öncü Yüksel İnşaat tarafından 14 yıldır devam ettirilmekte olan Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları kapsamında düzenlenen 6. Yılmaz Sazak Fotoğraf Kulvarı Sergisi’nin açılış kokteyli, Yüksel İnşaat Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Atletizme en doğru ve en etkin desteği veren medya mensuplarına verilen Kenan Onuk Atletizm Özel ödülleri de 4. yılında sahiplerini buldu. Fanatik Gazetesi’nden Hamit Turhan ve NTV’den Gökhan Çetinbaş’ın ödüllendirildiği törende konuşan Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları Organizasyon Komitesi Başkanı ve Yüksel Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü Deniz Sazak atletizme ve Türk sporuna destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi:

Sınırları zorlamalıyız

“Atletizm sporuna hakettiği değerin verilmesi için yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sporcuları küçük yaşlarda eğitmek her spor dalında olduğu gibi atletizmin de en önemli basamağını oluşturuyor. Sporcularımızın başarılarına bir nebze de olsa katkımız oluyorsa ne mutlu bize. Kızlarımızı uluslararası platformlarda desteklemek ve sesimizi duyurmak için sınırlarımızı zorlayacağız. Bizler için diğer önemli nokta ise olimpiyatlara katılmak ve sesimizi tüm dünyaya duyurmak. En iyiyi hedefleyerek başarıya ulaşmak konusunda yolun yarısından çoğunu geçmek anlamına gelen bu aşamada bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Spor ve Sanat Sergide Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement