Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu - Son Dakika

Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu

30.06.2022 07:46

Aylardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor All Star, dün akşam İstanbul'da yapılan yarı finalle ekrana geldi. Ayşe, Nisa, Batuhan ve Adem arasında yapılan SMS oylamasında finale yükselen isimler Adem ve Nisa oldu.

Survivor All Star 2022'de Ocak ayında Dominik'te başlayan büyük macera İstanbul'da noktalanıyor. Survivor'da tüm rakiplerini geride bırakarak son 4'e kalan Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel, Dominik'ten İstanbul'a geldi. Yarışmanın merakla beklenen yarı finali, Tersane İstanbul'da yapıldı.

İLK ELENEN İSİM AYŞE OLDU

Seyircilerin ve ailelerin katılımıyla canlı yapılan yarı finalde ilk olarak Nisa ve Ayşe arasında bir SMS oylaması yapıldı. Altı aylık maratonun sonunda yarı finalde ilk elenen yarışmacı Ayşe Yüksel oldu. Yarışmayı dördüncü olarak tamamlayan Ayşe, "İnandığımız yol vardı, yine ucundan döndük. Başlarda yaptığım hatalarım oldu. Gülüşümden hiçbir zaman taviz vermedim" dedi.

Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu

FİNALİSTLER BELLİ OLDU

Survivor'da son 3'e kalan Nisa, Adem ve Batuhan arasında yeniden SMS oylaması yapıldı. Survivor'da finale yükselen ilk yarışmacı Adem Kılıçcı oldu. Survivor'da ikinci finalistin ise Nisa Bölükbaşı seçildi. Kıyasıya mücadele eden Batuhan Karacakaya ile yarışmayı üçüncü olarak tamamlayarak hayallerine veda eden isim oldu.

Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu

ŞAMPİYON BUGÜN BELLİ OLUYOR

Survivor büyük finalinde Adem ve Nisa karşı karşıya gelecek. 2 yarışmacı canlı yayında SMS oylamasına çıkacak. Şampiyonun belirleneceği büyük final ise bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu
YORUMLAR (4)
  • halil kantarcı: Nisa ve final :( nisa şu finali hakedecek hangi hareketi yaptı ALLAH aşkına ya ... orada hakeden tek kişi batuhandı ama maalesef sms kurbanı oldu garibim Cevap Yaz 23 5 Yayından Kaldır
  • Rotasız Gassal: 6 ay boyunca savaşırcasına oyunlar oynanan bir oyunun şampiyonu nasıl olurda SMS oylamasıyla belirlenir Akıl ve mantık tutulması Cevap Yaz 34 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
İstanbul emniyetinden 'Narkotik Dar Alan Uygulaması' İstanbul emniyetinden 'Narkotik Dar Alan Uygulaması' Güngören'de sahte cinsel içerikli ürün deposuna baskın Güngören'de sahte cinsel içerikli ürün deposuna baskın Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatları

Son Dakika Magazin Survivor All Star'da finale kalan isimler Adem ve Nisa oldu - Son Dakika


Advertisement