Teoman, oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı: Kızı tanımıyorum bile - Son Dakika

Teoman, oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı: Kızı tanımıyorum bile

11.01.2022 13:41

54 yaşındaki şarkıcı Teoman'ın katıldığı bir partide yakınlaşarak dans ettiği oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Nişantaşı'nda görüntülenen şarkıcı, Arslan ile aşk iddiasını yalanlayarak "Kızı tanımıyorum" diye konuştu.

Teoman ve Gülcan Arslan'ın geçtiğimiz haftalarda özel bir davette yakınlaştıkları ve samimi oldukları iddia edilmişti. Teoman, kişisel sosyal medya hesabından Gülcan Arslan'ın dans ettiği anları paylaşmıştı. Aşk iddiası sonrası ilk açıklama ünlü şarkıcı Teoman'dan geldi.

"KIZI TANIMIYORUM BİLE"

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Teoman, Gülcan Arslan ile çıkan aşk haberleriyle ilgili ilk kez konuştu. Şarkıcı, ünlü oyuncuyu tanımadığını belirterek "Palavra canım ya. Kızı tanımıyorum bile. Arkadaşım çekmiş onu paylaştım" dedi.

Teoman'ın, Ayşe Kaya ile evliliğinden Zeyno adında bir kızı bulunuyor.

Teoman'dan Gülcan Arslan iddiasına flaş cevap
Teoman, oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı
YORUMLAR
500
Rus parlamentosunun alt kanadı, Rusya'daki yabancı haber kuruluşlarının kapatılmasına izin veren yasayı onayladı Rus parlamentosunun alt kanadı, Rusya'daki yabancı haber kuruluşlarının kapatılmasına izin veren yasayı onayladı Bakan Çavuşoğlu, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Bir Araya Geldi Bakan Çavuşoğlu, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile Bir Araya Geldi Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamındaki Ceylan Ertem konseri ertelendi Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamındaki Ceylan Ertem konseri ertelendi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Teoman, oyuncu Gülcan Arslan ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı: Kızı tanımıyorum bile - Son Dakika


Advertisement