Türk Kadınına İvana Ayarı! - Son Dakika

Türk Kadınına İvana Ayarı!

13.10.2012 17:08
Türk Kadınına İvana Ayarı!

İvana 'Türk kadını vücudunu tanımıyor' dedi, bir de tavsiyede bulundu: Nereyi ne kadar açacağınızı bilmelisiniz!

Sosyetik ikoncan ve ekranların bol frikikli sunucusu İvana Sert, Türk kadınına el attı! Türk kadını, vücudunu yeterince tanımıyor diyen seksi güzel iyi görünmek için ilginç tavsiyelerde bulundu.

Bir saç boyası firmasının başlattığı proje kapsamında Antalya'ya gelen tasarımcı ve sunucu Ivana Sert, Türk kadının vücudunu yeterince tanımadığını, bu nedenle giydiklerini yakıştıramadığını söyledi.

L'Oreal bünyesinde yer alan boya markası Matrix'in tanıtımı amacıyla başlatılan proje kapsamında Ivana Sert, Kemer İlçesi'nde Rixos Sungate Hotel'deki Kuaför Machaon'da kadınlarla bir araya geldi. İstanbul, Yalova, Kayseri, KKTC ve İzmir'den sonra Kemer'e gelen İvana Sert, 2012-2013 sonbahar- kış modası hakkında ipuçları verdi.

Kuaför salonundaki kadınların saçlarına şekil veren ve boyayan Ivana Sert, kadınlara kıyafet seçimi ve uyumu konusunda da çeşitli bilgiler verdi. Türk kadınının vücudunu yeterince tanımadığını anlatan Sert, bu nedenle kadınların giydiklerini yakıştıramadığını söyledi. Türk kadınının öncelikle vücudunu tanıması gerektiğini ifade eden Ivana Sert, gittiği yerlerde kadınlara vücut yapılarına göre nereyi ne kadar açmaları, nerelerini gizlemeleri gerektiğini anlattığını belirtti.

Bir televizyon kanalında sunduğu moda programında insanlara giyim konusunda bilgiler verdiğini aktaran Ivana Sert, bu sayede bugüne kadar Türk kadınlarının giyim tarzında önemli ölçüde değişiklik yapmayı sağladığını iddia etti.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi... 'Kediye seslenme' tartışmasında arkadaşını öldüren sanığın 'Tabi ki öleceksin' dediği iddiası Son dakika haberi... 'Kediye seslenme' tartışmasında arkadaşını öldüren sanığın 'Tabi ki öleceksin' dediği iddiası Muratpaşa'nın 'Kızıl Fırtınası' altın madalya sözü verdi Muratpaşa'nın 'Kızıl Fırtınası' altın madalya sözü verdi Yağlı güreşin kalbi Antalya son yıllarda Kırkpınar'da başpehlivanlığa ambargo koydu Yağlı güreşin kalbi Antalya son yıllarda Kırkpınar'da başpehlivanlığa ambargo koydu
Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Türk Kadınına İvana Ayarı! - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement