Türk ve Rus ressamlardan karma resim sergisi - Son Dakika

Türk ve Rus ressamlardan karma resim sergisi

20.10.2019 16:00
Türk ve Rus ressamlardan karma resim sergisi

Açılış töreninde konuşma yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Rusya İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravovbirlik beraberlik mesajları verdi.

Açılış töreninde konuşma yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Rusya İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravov

birlik beraberlik mesajları verdi.

Türkiye-Rusya Kültür ve Turizm Yılı, faaliyetleri kapsamında hazırlanan "İstanbul-St. Petersburg, Suya Yansıyan Tarih" adlı sergi, bugün düzenlenen törenle ziyaretçilere açıldı. Toplamda 100 eserin bulunacağı sergideki çalışmalar, her iki ülkenin de "Kültür ve Sanat Başkenti" olarak kabul gören

İstanbul ve St. Petersburg şehirlerinin karakteristik mimarisini ve panoramik görünümlerini yansıtıyor.

Sergiyi ziyaret edenler arasında tarihçi İlber Ortaylı ve Ressam Bedri Baykam da yer aldı. "İstanbul- St. Petersburg Suya Yansıyan Tarih" isimli sergi 7 Kasım Perşembe gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

Türk ve Rus ressamlardan karma resim sergisi

YORUMLAR
500
Esenyurt'ta korkunç cinayet: Arkadaşını kurşun yağmuruna tuttu Esenyurt'ta korkunç cinayet: Arkadaşını kurşun yağmuruna tuttu Beşiktaş Belediyesi Olası İstanbul Depremine Karşı Farkındalık Paneli Düzenledi Beşiktaş Belediyesi Olası İstanbul Depremine Karşı Farkındalık Paneli Düzenledi Kız meselesinden araları bozuk olan iki arkadaşın tartışması kanlı bitti Kız meselesinden araları bozuk olan iki arkadaşın tartışması kanlı bitti
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Türk ve Rus ressamlardan karma resim sergisi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement