MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya'nın yıllar önce Yemekteyiz'de yarıştığı ortaya çıktı - Son Dakika

MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya'nın yıllar önce Yemekteyiz'de yarıştığı ortaya çıktı

18.08.2022 09:06

Masterchef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya'nın Yemekteyiz programının 2011 yılında yayınlanan 'şefler' bölümüne katıldığı görüntüler yıllar sonra yeniden sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de jüri olarak yer alan Türkiye'nin en ünlü şeflerinden olan Mehmet Yalçınkaya'nın Yemekteyiz programına katıldığı görüntüler yeniden gündem oldu.

YARIŞMADA YİNE ŞEF OLARAK YER ALDI

Yemekteyiz programının 2011 yılında yayınlanan 'şefler' bölümüne MasterChef'in ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya da katılmıştı. Yarışma programının o dönem yayınlanan bölümlerde ünlü şefler yarışmacı olarak kozlarını paylaşmıştı.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın olay görüntüleri! Yıllar önce Yemekteyiz'de yarışmış

O DÖNEMKİ KADRODAKİ İSİMLER

Executive şef Burçin Acar, Türkiye Avrasya Aşçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi executive şef ve aynı zamanda eğitmen Muhsin Ertürk, Türkiye Aşçılar Federasyonu üyesi ve Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği Yönetim Kurulu Eğitmen Şefi ve Şefler Platformu yönetim kurulu üyesi Erdem Dırbalı'nın yer aldığı yarışmaya Mehmet Şef, Türkiye Aşçılar Federasyonu üyesi, Euro Türk takım kaptanı ve 2008 Dünya Aşçılar Olimpiyatları A kategorisi dünya üçüncüsü unvanlarıyla katılmıştı.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın olay görüntüleri! Yıllar önce Yemekteyiz'de yarışmış
MasterChef Mehmet Yalçınkaya'nın olay görüntüleri! Yıllar önce Yemekteyiz'de yarışmış
YORUMLAR (1)
500
02 Ekim 2022 Tv8 Yayın Akışı 02 Ekim 2022 Tv8 Yayın Akışı 01 Ekim 2022 Tv8 Yayın Akışı 01 Ekim 2022 Tv8 Yayın Akışı

Son Dakika Magazin MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya'nın yıllar önce Yemekteyiz'de yarıştığı ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement