Ünlü sunucu Buket Aydın, 2 milyon TL'ye reklam yüzü oldu! - Son Dakika

Ünlü sunucu Buket Aydın, 2 milyon TL'ye reklam yüzü oldu!

23.02.2022 16:33

Ünlü sunucu Buket Aydın, siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le bir dönem yaşadığı aşk sebebiyle magazin gündemine oturmuştu. Aydın'ın, şimdi de 2 milyon TL karşılığında bir arabanın reklam yüzü oldu.

Kanal D Ana Haber spikerliği görevini yürüttüğü sırada görevinden istifa ederek bir süre ekranlardan uzak duran, ardından da siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le yaşadığı aşk nedeniyle bir türlü magazin basınının gündeminden düşmeyen ünlü sunucu Buket Aydın, bu sefer de bir markanın reklam yüzü olması nedeniyle gündeme geldi.

KENDİ KULLANDIĞI ARACIN REKLAM YÜZÜ OLDU

Magazinkolik'te yer alan habere göre Buket Aydın, aynı zamanda kendisinin de kullandığı kırmızı bir aracın reklam yüzü oldu. Aydın'ın söz konusu reklam anlaşmasından 2 milyon TL kazandığı belirtildi. Aydın gerçekleştirdiği toplantının ardından Bebek'te objektiflere yansımasını nedeniyle, bir süre basın mensuplarıyla sohbet etti.

Aşkı yüzünden magazin gündeminden düşmüyordu! Buket Aydın dudak uçuklata rakama reklam yüzü oldu
YORUMLAR
500
Bursalı Şeftali Üreticisi: Geçen Sene 6-7 Liraya Sattığımız Şeftaliyi Bu Sene 3 TL'ye Satıyoruz Bursalı Şeftali Üreticisi: Geçen Sene 6-7 Liraya Sattığımız Şeftaliyi Bu Sene 3 TL'ye Satıyoruz 7 bin 500 TL veren vardı! Bankaların emeklilere verdiği promosyonlarla ilgili emsal karar 7 bin 500 TL veren vardı! Bankaların emeklilere verdiği promosyonlarla ilgili emsal karar

Son Dakika Magazin Ünlü sunucu Buket Aydın, 2 milyon TL'ye reklam yüzü oldu! - Son Dakika


Advertisement