Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım - Son Dakika

Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım

11.08.2022 15:12

Oyuncu Yağmur Atacan, Instagram hesabından kendisinden 9 yaş büyük eşi Pınar Altuğ için yapılan "Fiziğiyle yıllara meydan okuyor" yorumlarını dalgaya aldı. Altuğ hakkında çıkan bikinili bir haberini paylaşan Atacan, "Her sene 'yıllara meydan okuyor' deniliyor. Hangi yıllar len bu bunlar, ben direnemiyorum yaşlanacağım" sözlerini kullandı.

2008 yılında kendisinden 9 yaş büyük oyuncu Pınar Altuğ ile nikah masasına oturan Yağmur Atacan, yakın zaman önce Instagram hesabı açtı. Sık sık eşiyle ilgili eğlenceli paylaşımlar yapan Atacan, son olarak Altuğ hakkında yapılan haberleri tiye aldı.

EŞİYLE İLGİLİ YORUMA SESSİZ KALAMADI

Sağlık beslenip düzenli spor yaparak formunu koruyan 47 yaşındaki Pınar Altuğ, yaz aylarında sık sık bikinili görüntülendi. Fiziğiyle her daim dikkat çeken Altuğ için "Yıllara meydan okuyor" yorumları yapılıyor. Eşiyle ilgili yapılan yorumlara sessiz kalamayan Atacan ise eğlenceli bir paylaşım yaptı.

"DİRENEMİYORUM, YAŞLANACAĞIM"

Sık sık Altuğ ile arasındaki yaş farkından dolayı gündeme gelen Atacan, eşiyle ilgili bir haberi Instagram hesabından yayınlayarak "Her sene 'Yıllara meydan okuyor.' Hangi yıllar len bu yıllar, daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım" deyip tiye aldı.

Eşinin bikinili fotoğrafını paylaşan Yağmur Atacan, yorumları tiye aldı: Direniyorum, ben yaşlanacağım
YORUMLAR
500
Hande Erçel'in tedavi gören yeğeni Aylin Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı sinirlendirdi: Şikayet edeceğiz Hande Erçel'in tedavi gören yeğeni Aylin Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı sinirlendirdi: Şikayet edeceğiz Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Anne Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Anne Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi Sanatçı Umut Akyürek gençlik fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı, görenler mest oldu! Sanatçı Umut Akyürek gençlik fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı, görenler mest oldu!

Son Dakika Magazin Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım - Son Dakika


Advertisement