Yasak Elma'da yine kürsü vakası! Selim, Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı - Son Dakika
Magazin

Yasak Elma'da yine kürsü vakası! Selim, Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı

Yeni bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına kilitleyen Yasak Elma dizisinde şaşırtan anlar yaşandı. Ender'in düzenlediği davette kürsüye çıkan Selim, kendisini aylarca farklı bir isimle tanıtarak kandıran Kumru'yu ifşa etti. Dizide daha önce de Yıldız, kendisini aldatan eşi Çağatay ve arkadaşı Kumru'dan kürsüye çıkarak intikam almıştı.

31.01.2023 09:15  Güncelleme: 09:22
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu ve Şebnem Dönmez'in başrollerini paylaştığı Yasak Elma dizisi, dün akşam 164 bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bir kaza sonucu tanıştığı doktor Selim'e kendisini "Ezgi" olarak tanıtarak maddi durumunun kötü olduğunu söyleyen Kumru'nun oyunu ortaya çıktı.

HERKESİN İÇİNDE İNTİKAM ALDI

Kumru'nun kendisini kandırdığını öğrenen Selim, doğruları söylemek için fırsat verse de istediğini elde edemedi. Kumru'ya ders vermek isteyen Selim, Ender'in davetinde kürsüye çıkarak herkesin içinde intikam aldı. Sahnede yüzük çıkartan Selim, "Buraya bir anons yapmak için geldim. Hepinizin huzurunda sevgilim Ezgi'ye evlilik teklifi ediyorum. Tabi ismi Ezgi olsaydı.

Yasak Elma'da yine kürsü yine intikam! Selim, herkesin için Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı

Sevgili Kumru Yıldırım'a beni aylarca yalanlarla kandırdığı, kendini başka biri tanıttığı ve bana bir daha kimseye güvenmemem gerektiğini öğrettiği için teşekkür ederim. Tebrikler harika bir performanstı" diyor. Davetliler büyük bir şaşkınlık yaşarken hiçbir şey söyleyemeyen Kumru ise gözyaşlarına hakim olamıyor.

Yasak Elma'da yine kürsü yine intikam! Selim, herkesin için Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı

DAHA ÖNCE DE KÜRSİDE İNTİKAM ALINMIŞTI

Ekranların en uzun soluklu dizilerinin başında gelen Yasak Elma'da daha önce de böyle bir intikam sahnesi yaşanmıştı. Bir davette kürsüye çıkan Yıldız, kendisini aldatan eşi Çağatay ve en yakın arkadaşı Kumru'dan herkesin için intikam almıştı.

Yasak Elma'da yine kürsü yine intikam! Selim, herkesin içinde Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı
Yasak Elma'da yine kürsü yine intikam! Selim, herkesin için Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı
Yasak Elma\'da yine kürsü vakası! Selim, Kumru\'nun yalanını ortaya çıkardı

Son Dakika Magazin Yasak Elma'da yine kürsü vakası! Selim, Kumru'nun yalanını ortaya çıkardı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (2)

 • haydar topçu: Bu filimde oktaykaynarca oynasaydı açık ara zirvede olurdu 3 0 Yanıtla
 • haydar topçu: Reytinglerde sonuncu olan dizi 0 3 Yanıtla
 • Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz
  21:39 Abdullah Özdemir'den Ekrem İmamoğlu'na: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz

  Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum'un bakanlık döneminde felaket bölgelerindeki hizmetlerinden övgüyle bahsetti. Konuşmasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderme yapan Özdemir, ''Biz felaket zamanı balıkçıya, tatile gitmeyiz'' dedi.

 • Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu
  20:20 Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu

  Niğde'de kendisinden haber alınamayan 65 yaşındaki F.G. isimli kadın, evinde uyurken bulundu.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor
  19:26 Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor

  Mali Eylem Görev Gücü (FATF), kara para aklama ve terörizmin finansmanı konusunda belirlediği kriterleri, Türkiye'nin büyük ölçüde karşıladığı sonucuna vardı. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek FATF'ın Türkiye kararını değerlendirerek, ''Ülkemizi gri listeden çıkarmak için teknik çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Haziran ayında yapılacak yerinde denetimle gri listeden çıkma süreci tamamlanmış olacak.'' ifadelerini kullandı.

 • 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak
  18:12 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak

  6 yaşında evlendirilme davasında sanık Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel'in hapis cezası ile cezalandırıldıkları kararı istinaf mahkemesi bozdu. 20. Ceza Dairesi Kadir İstekli'nin iki suçtan cezalandırılması gerekirken tek suçtan cezalandırıldığı, anne Fatıma Gümüşel ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in ise anne ve baba olmalarından dolayı cezanın arttırılması gerektiğini belirterek kararın usul ve esas yönünden bozulmasına karar verdi. Sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak.

 • Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi
  17:27 Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

  Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Ankaragücü maçındaki hareketi nedeniyle tedbirsiz olarak PFDK'ye sevk edildi.

 • Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi
  17:24 Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi

  Almanya, kişisel kullanım amaçlı esrarı kısmen yasallaştırma yolunda ilerliyor. Yeni yasa, ülkeyi Malta ve Lüksemburg'tan sonra esrarı yasallaştıran 3. Avrupa Birliği ülkesi haline getirecek. Tartışmaların ardından Almanya parlamentosunun esrar kullanımını kısmen yasallaştırması bekleniyor. Yasa değişikliği, Almanya'yı Malta ve Lüksemburg'dan sonra esrarı kişisel kullanım için yasallaştıran üçüncü Avrupa Birliği ülkesi yapacak.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor
  17:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu. Gündemine yerel seçimleri ve hayat pahalılığını alan Erdoğan, "Dünyanın başının belası olan enflasyon bizim de canımızı yakıyor. Amacımız Türkiye Yüzyılı rotamızı koruyarak bu fırtınalı küresel iklimden ülkemizi sağ selamet çıkarmaktır." ifadelerini kullandı.

 • Dilan Polat'tan aylar sonra tek cümlelik paylaşım
  16:59 Dilan Polat'tan aylar sonra tek cümlelik paylaşım

  Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi 4 ayrı suçtan tutuklu bulunan Dilan Polat'ın Instagram'daki sosyal medya hesabından aylar sonra bir paylaşım yapıldı. Polat çiftinin yer aldığı paylaşımdaki "Geciken adalet, adalet değildir." cümlesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 • İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi
  16:59 İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti çadırını ziyareti sırasında görevlilerden AK Parti'ye üye olma teklifi aldı. İmamoğlu, teklife "Ne kadar çok istiyorsunuz beni" yanıtını verdi. İmamoğlu, seçim sürecinin barış içinde tamamlanmasını dileyerek "1 Nisan'da hepimiz komşuyuz, arkadaşız, akrabayız." dedi.


Advertisement