Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor - Son Dakika

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

Son Güncelleme: 05.05.2021 14:20

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, gönlünü basketbolcu Can Korkmaz'a kaptırdı. Çiftin aşkı sosyal medya hesabından aynı yerde fotoğraf paylaşmalarıyla ortaya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda erkeklere ve aşka güveni olmadığını söyleyen Yasmin Erbil, kalbini basketbolcu Can Korkmaz'a kaptırdı. Aşkı, 25 yaşındaki Erbil'in yanlışlıkla Instagram'dan paylaştığı video ortaya çıkardı.

DİKKATSİZLİKLERİ AŞKI ELE VERDİ

25 yaşındaki güzel, önceki gün Instagram'ın hikaye bölümünden bir erkeğin kolunun göründüğü manzara videosunu paylaşıp sildi. Aynı manzaradan ve aynı açıdan paylaşım yapan basketbolcu Can Korkmaz, Yasmin Erbil ile olan gizli birlikteliğini ele verdi. İkilinin bu dikkatsizliği sürpriz aşkı ortaya çıkardı.

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor
Can Korkmaz

"ERKEKLERE GÜVENMEM"

Geçtiğimiz günlerde aşk üzerine konuşan Yasmin Erbil şunları söylemişti: "Ben çok zor güvenirim ve kimse için mücadele edemem. Benim için mücadele edilsin isterim. Benim büyüdüğüm ortam zaten yanlış. Onun bana emek vermesi lazım. Bir sorun olduğunda onu orada çözmem gerekiyor ama ben yüzleşmekten kaçıyorum. Gerçi böyle anlatınca da Can Manay gibi garip bir adam istediğim de düşünülmesin. Çocukluğumdan beri babamın evinde çok şey gördüm, çok şey yaşadım. O yüzden biraz çabuk büyüdüm. Sadece ikili ilişkide değil arkadaşlarıma da kolay kolay güvenmem.

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor

"BABAM GİBİ BİR ADAMLA BERABER OLMAM"

"Babam gibi bir erkeği hiç beğenmem. Mesela bir ortamda babam gibi çok karizmatik, esprili, masadaki herkesin onunla ilgilendiği bir tip varsa ben hiç ona bakmam. Onunla ancak arkadaş olurum. Daha ağırlığı olan, ilgisini hemen belli etmeyen, ağırbaşlı ve güçlü erkeklerden hoşlanıyorum."

İşte çiftin yanlışlık paylaştığı videolar...

Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor
Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yasmin Erbil ve basketbolcu Can Korkmaz aşk yaşıyor - Son Dakika


Advertisement