Yeşilçam nostaljisi - Son Dakika

Yeşilçam nostaljisi

14.02.2021 07:33
Yeşilçam nostaljisi

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Yetkin Dikinciler ve Selin Şekerci'nin paylaştığı,1960'lı yılların Türkiye'sini günümüze taşıyacak olan dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Yetkin Dikinciler ve Selin Şekerci'nin paylaştığı,1960'lı yılların Türkiye'sini günümüze taşıyacak olan dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı. Emel Sayın'ın "Rüyalar Gerçek Olsa" şarkısının eşlik ettiği tanıtım filmi, izleyenleri 1960'lı yıllardaki bir Yeşilçam filmi galasına götürdü. Çağatay Ulusoy'un yapımcı Semih Ateş'i canlandırdığı dönem dizisinde Selin Şekerci Yeşilçam'ın gözde yıldızlarından Mine Cansu'ya hayat verecek. Afra Saraçoğlu ise Yeşilçam'ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı olarak izleyici karşısına çıkacak.

YORUMLAR
500
Müjdat Gezen, Cüneyt Arkın'ın yaşamını yitirdiği anları anlattı: Yataktan düşünce kalbi durmuş Müjdat Gezen, Cüneyt Arkın'ın yaşamını yitirdiği anları anlattı: Yataktan düşünce kalbi durmuş Son dakika haber | Usta oyuncu Cüneyt Arkın'ın cenazesi ailesine teslim edildi Son dakika haber | Usta oyuncu Cüneyt Arkın'ın cenazesi ailesine teslim edildi Usta isim Cüneyt Arkın'ın acı haberinin ardından ünlü isimler hastaneye geldi Usta isim Cüneyt Arkın'ın acı haberinin ardından ünlü isimler hastaneye geldi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yeşilçam nostaljisi - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement