Yıldızlar buluşuyor - Son Dakika

Yıldızlar buluşuyor

13.04.2020 12:13
Yıldızlar buluşuyor

Ünlü yıldızlar, yazın verdikleri konserler ve canlı yayınlarla hayranlarının evlerine gelecek.

Ünlü yıldızlar, yazın verdikleri konserler ve canlı yayınlarla hayranlarının evlerine gelecek. Poll Production YouTube hesabından yapılacak yayın her akşam 21.30'da gerçekleşecek. Konserlerin ilki bu akşam Demet Akalın ile başlayacak. Demet Akalın'ın ardından Serdar Ortaç, Berkay, Muazzez Ersoy& Kutsi, Ümit Besen& Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Halil Sezai& Kibariye, Yıldız Tilbe ve Hande Yener de izleyiciyle buluşacak.

Yıldızlar buluşuyor

YORUMLAR
500
Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un mayolu pozları beğeni topladı Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un mayolu pozları beğeni topladı Şarkıcı Demet Akalın, isim vermeden arkadaşına tepki gösterdi: Huylu huyundan vazgeçmiyor Şarkıcı Demet Akalın, isim vermeden arkadaşına tepki gösterdi: Huylu huyundan vazgeçmiyor Başkasını Eleştirmekle Bir Yere Gelinmez! Başkasını Eleştirmekle Bir Yere Gelinmez!
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yıldızlar buluşuyor - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement