SON DAKİKA MAHMUT ARSLAN HABERLERİ

Son Dakika Mahmut Arslan Haberleri

 • 22 Nisan 2018 19:49 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Tek Endişe Duydukları Şey Var, Recep Tayyip Erdoğan'ın Tekrar... Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, 24 Haziran'da yapılması planlanan seçimlerle ilgili, "Tek endişe duydukları şey var, Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar seçilmesi. Başka endişeleri yok. Dolayısıyla ihanet devam ediyor.
 • 22 Nisan 2018 17:32 Öz Taşıma-İş Başkanı Toruntay, Ankara Basınıyla Buluştu Öz Taşıma-İş Başkanı Toruntay, Ankara Basınıyla Buluştu "Genel Başkanımız Arslan, vekil adayı olursa sonuna kadar destekleriz"Bir basın mensubunun HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan'ın vekil adayı olup olmayacağını sorması üzerine Toruntay, "Genel Başkanımız Mahmut Arslan ile bu konuyu hiç konuşmadık
 • 22 Nisan 2018 15:40 Tek Endişe Duydukları Şey Var, Recep Tayyip Erdoğan'ın Tekrar Seçilmesi" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, 24 Haziran'da yapılması planlanan seçimlerle ilgili, "Tek endişe duydukları şey var, Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar seçilmesi. Başka endişeleri yok. Dolayısıyla ihanet devam ediyor.
 • 22 Nisan 2018 12:56 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "15 Temmuz NATO ve ABD'nin Türkiye'ye Karşı Bir İşgal Girişimidir" İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, 15 Temmuz’da yaşananların NATO ve ABD’nin Türkiye’ye karşı bir işgal girişimi olduğunu söyledi.
 • 22 Nisan 2018 11:03 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Millet olarak çocuklarımızı, ulusal egemenliğimizin üzerinde hiçbir gücün olmadığı, demokrasimize, özgürlüklerimize, diyalog ve işbirliği bilincimize sahip çıkacak şekilde yetiştirmeliyiz.
 • 22 Nisan 2018 10:56 Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Arslan: "Ulusal Egemenlik Türkiye'nin Karakteridir" İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, ’’Ulusal egemenlik Türkiye’nin karakteridir.
 • 21 Nisan 2018 14:27 Hak-İş Başkanı: Seçim Sürecinin Kısa Olmasından Dolayı Mutluyum İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, seçim sürecinin kısa olması nedeniyle mutlu olduğunu belirterek "Kamuoyunun uzun süre seçimle meşgul edilmesinin, millete çok fazla faydası olmaz. O yüzden kısa olması çok güzel.
 • 21 Nisan 2018 14:25 Yozgat-Hak-İş Genel Başkanı Arslan Seçim Sürecinin Kısa Olmasından Dolayı Mutluyum-Hd Yozgat-Hak-İş Genel Başkanı Arslan Seçim Sürecinin Kısa Olmasından Dolayı Mutluyum-Hd Yozgat-HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan Seçim sürecinin kısa olmasından dolayı mutluyum-HDHAK-İŞ Genel Başkanı Arslan Seçim sürecinin kısa olmasından dolayı mutluyumHAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Seçim sürecinin kısa olmasından dolayı mutluyum.
 • 21 Nisan 2018 14:25 Yozgat Hak-İş Genel Başkanı Arslan Seçim Sürecinin Kısa Olmasından Dolayı Mutluyum-Hd Yozgat Hak-İş Genel Başkanı Arslan Seçim Sürecinin Kısa Olmasından Dolayı Mutluyum-Hd Hak-İŞ Genel Başkanı Arslan Seçim sürecinin kısa olmasından dolayı mutluyumHAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Seçim sürecinin kısa olmasından dolayı mutluyum. Gerçekten, kamuoyunun uzun süre seçimle meşgul edilmesinin, millete çok fazla faydası olmaz. O yüzden kısa olması çok güzel.
 • 21 Nisan 2018 14:20 Hak-İş Başkanı: Seçim Sürecinin Kısa Olmasından Dolayı Mutluyum İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, seçim sürecinin kısa olması nedeniyle mutlu olduğunu belirterek "Kamuoyunun uzun süre seçimle meşgul edilmesinin, millete çok fazla faydası olmaz. O yüzden kısa olması çok güzel.
 • 21 Nisan 2018 14:11 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Millet İradesinin Sandığa Yansıyacağı Bir Seçim Olacak" İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerini, ülke için hayırlı bir karar olarak gördüğünü belirterek, "Millet iradesinin sandığa yansıması konusunda elimizden gelen katkı ve desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.
 • 20 Nisan 2018 15:30 Hak-İş Genel Başkanı Arslan Kbü'de Konferans Verdi Hak-İş Genel Başkanı Arslan Kbü'de Konferans Verdi Karabük Üniversitesinde düzenlenen “Küreselleşme, Sosyal Sorunlar ve Hak-İş” konulu konferansta Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan öğrencilerle buluştu.
 • 19 Nisan 2018 23:33 Hak-İş Genel Başkanı Arslan, Kosova'daki Sendikacıları Fetö'ye Karşı Uyardı Hak-İş Genel Başkanı Arslan, Kosova'daki Sendikacıları Fetö'ye Karşı Uyardı Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Hem Kosova'da hem de Arnavutluk'ta FETÖ örgütünün gerçekten ciddi yapılanmaları olduğunu biliyoruz.
 • 19 Nisan 2018 20:15 Hak-İş Genel Başkanı Arslan, Kosova'daki Sendikacıları Fetö'ye Karşı Uyardı Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Hem Kosova'da hem de Arnavutluk'ta FETÖ örgütünün gerçekten ciddi yapılanmaları olduğunu biliyoruz.
 • 17 Nisan 2018 14:46 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Taşeron Düzenlemesinde Kapsam Dışı Kalanlar İçin de Yeni Bir Süreç... Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, taşeron düzenlemesinde 2 Nisan sonrası yeni bir sürecin başladığını belirterek, "Bu düzenlemede kapsam dışında kalan arkadaşlarımızın da kapsama alınması konusunda ciddi mücadelemiz var" dediHak-İş Genel Başkanı Arslan, Hizmet-İş Sendikası Başkanlar...
 • 17 Nisan 2018 14:27 Hizmet-İş Sendikası Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, 28 Şubat sürecinin yeniden gözden geçirilip hesabının sorulması gerektiğini belirterek, "28 Şubat sürecinin bütün yönleriyle araştırıldığı, hesapların sorulduğu bir döneme Hak-İş olarak destek vermeye hazırız." dedi.
 • 15 Nisan 2018 14:22 Taşeron Düzenlemesi Bir Meydan Okumadır" İŞ Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, taşeron düzenlemesinin "devleti ve kamuyu küçült", "devletin hizmetlerini özelleştirin" diyen zihniyete ve uluslararası baskılara karşı meydan okuma olduğunu belirtti.
 • 14 Nisan 2018 15:00 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "(Suriye Rejimine Yönelik Operasyon) Saldırıları Ciddi ve İnandırıcı... Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Esed rejimine karşı düzenlediği hava operasyonuna ilişkin, "Esad rejiminin bir milyona yakın Suriyeliyi katlettiği dönemlerde sessiz kalan emperyalist ihanet güçlerinin, bir şekilde kamuoyunu rahatlatmak için...
 • 14 Nisan 2018 13:50 Saldırıları Ciddi ve İnandırıcı Bulmuyoruz" Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Esed rejimine karşı düzenlediği hava operasyonuna ilişkin, "Esad rejiminin bir milyona yakın Suriyeliyi katlettiği dönemlerde sessiz kalan emperyalist ihanet güçlerinin, bir şekilde kamuoyunu rahatlatmak için...
 • 13 Nisan 2018 15:49 Antalya Büyükşehir Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Sevinci Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Türkiye, bütün engellemelere rağmen normalleşmeyi, ekonomideki büyümeyi ve yatırımları devam ettiriyor.
 • 13 Nisan 2018 15:38 Büyükşehir'de İşçiyi Sevindiren Sözleşme Büyükşehir'de İşçiyi Sevindiren Sözleşme Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen törene Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Hak İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet İş Antalya Şube Başkanı Talha Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz, Hizmet-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Talha Kandil, belediye bürokratları ve çalışanları katıldı
 • 13 Nisan 2018 12:45 Kepez'de Toplu Sözleşme Heyacanı Kepez'de Toplu Sözleşme Heyacanı Toplu sözleşme törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Hüseyin Öz, Hizmet-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Talha Kandil, meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı
 • 13 Nisan 2018 11:57 Türkiye, Ekonomik Yönden Kıskaç Altına Alınmaya Çalışılıyor" Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, dövizdeki son hareketlilik, bir kısım yatırımlara yönelik spekülasyonlar ve bunların arkasından kamuoyunda oluşturulmak istenenlerle Türkiye'nin ekonomik yönden de kıskaç altına alınmaya çalışıldığını bildirdi.
 • 13 Nisan 2018 10:19 Keçiören Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Keçiören Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Toplu iş sözleşmesi Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Başkanı Mahmut Arslan tarafından imzalandı
 • 11 Nisan 2018 10:57 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "1 Mayıs'ı Bu Yıl Adana'da Kutlayacağız" İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, “HAK-İŞ olarak 1 Mayıs’ı bu yıl kitlesel biçimde Adana’da kutlayacağız. Adana başta olmak üzere 81 ilde 1 Mayıs’ı taleplerimizi ilettiğimiz bir gün olarak kutlayacağız” dedi.
 • 10 Nisan 2018 16:49 Karabük Mutullah Yolbulan Toprağa Verildi-Hd Karabük Mutullah Yolbulan Toprağa Verildi-Hd Kardemir'de bulunan Eğitim ve Kültür Merkezinde düzenlenen törene Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 10 Nisan 2018 16:22 Dha Yurt Bülteni-12 Kardemir'de bulunan Eğitim ve Kültür Merkezinde düzenlenen törene Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 10 Nisan 2018 16:14 Kardemir Kurucularından Mutullah Yolbulan Toprağa Verildi Kardemir'de bulunan Eğitim ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Karabük Valisi Kemal Çeber, AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof
 • 06 Nisan 2018 16:54 Anadolu Ajansı 98 Yaşında Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Anadolu Ajansının (AA) her türlü ön yargıdan uzak, objektif, doğru ve hızlı habercilik anlayışını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam ettireceğine inanıyor, nice başarılar diliyoruz.
 • 06 Nisan 2018 13:28 Büyükşehirde Toplu İş Sözleşmesi Sevinci Büyükşehirde Toplu İş Sözleşmesi Sevinci Akif İnan Konferans salonunda gerçekleşen törene; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ŞUSKİ Genel Müdürü Mehmet Hamdi Us, Hizmet İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş Şanlıurfa 1 No'lu Şube Başkanı Seydi Eyyüboğlu, Hizmet-İş Şanlıurfa 2 Nolu Şube Başkanı Bozan İzol, Büyükşehir Belediyesi yönetim kadrosu, işyeri sendika temsilcileri ile işçiler katıldı
 • 06 Nisan 2018 13:01 Taşeron Düzenlemesi, Türkiye Cumhuriyeti Tarihinin En Büyük Reformudur" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Taşeron düzenlemesi, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük reformudur.
 • 04 Nisan 2018 10:47 Ortahisar Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Ortahisar Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Dünyada gelişmekte olan hiçbir ülkede yaşanmayan bir değişimi yaşadık.
 • 03 Nisan 2018 19:39 Dha Yurt Bülteni-17 Görüntü Dökümü: -Su kanalından görüntü-Kanalda mahsur kalan inek-Ekiplerin kurtarma çalışmaları-İneğin kanaldan çıkarılışı-Genel ve detay görüntüHaber-Kamera: Ahmet AKKUŞ/NUSAYBİN (Mardin),  ==========================================HAK-İŞ Başkanı Arslan: Kapsam dışı kalan taşeronlar için çalışma başlatacağızHAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, kamuda sayıları 170 bin olan kadrolu işçi sayısının taşeron düzenlemesi ile 5 katına çıktığını söyledi
 • 03 Nisan 2018 19:20 Hak-İş Başkanı Arslan: Kapsam Dışı Kalan Taşeronlar İçin Çalışma Başlatacağız Yeniden İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, kamuda sayıları 170 bin olan kadrolu işçi sayısının taşeron düzenlemesi ile 5 katına çıktığını söyledi.
 • 03 Nisan 2018 19:19 Hak-İş Başkanı Arslan: Kapsam Dışı Kalan Taşeronlar İçin Çalışma Başlatacağız İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, kamuda sayıları 170 bin olan kadrolu işçi sayısının taşeron düzenlemesi ile 5 katına çıktığını söyledi.
 • 03 Nisan 2018 19:13 Trabzon Hak-İş Başkanı Arslan: Kapsam Dışı Kalan Taşeronlar İçin Çalışma Başlatacağız Trabzon Hak-İş Başkanı Arslan: Kapsam Dışı Kalan Taşeronlar İçin Çalışma Başlatacağız Hak-İŞ Başkanı Arslan: Kapsam dışı kalan taşeronlar için çalışma başlatacağızHAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, kamuda sayıları 170 bin olan kadrolu işçi sayısının taşeron düzenlemesi ile 5 katına çıktığını söyledi.
 • 03 Nisan 2018 19:06 Hak-İş Başkanı Arslan: Kapsam Dışı Kalan Taşeronlar İçin Çalışma Başlatacağız İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, kamuda sayıları 170 bin olan kadrolu işçi sayısının taşeron düzenlemesi ile 5 katına çıktığını söyledi.
 • 03 Nisan 2018 17:51 Ortahisar Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Dünyada gelişmekte olan hiçbir ülkede yaşanmayan bir değişimi yaşadık.
 • 03 Nisan 2018 17:04 Genç: Genç: "Zamda Maksimum Limite Çıktık" İmza törenine Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, HAK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, ORBEL AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüksel Gülay ile Trabzon Hizmet-İş Sendikası Başkanı İsmail Hakkı Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı
 • 02 Nisan 2018 16:33 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Taşeronda Zoru Başardık" İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, “Taşeron sorununda zoru başardık.
 • 31 Mart 2018 19:16 Kadro Alan Arkadaşlarımız İşlerini Daha Çok Sahiplenecek Kadro Alan Arkadaşlarımız İşlerini Daha Çok Sahiplenecek" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "(Kamuda en iyi taşeron işçiler çalışıyor, kadro alırlarsa çalışmazlar) şeklinde bir algı vardı.
 • 31 Mart 2018 16:50 Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan Çaykur ve Şeker Fabrikaları Açıklaması Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan Çaykur ve Şeker Fabrikaları Açıklaması Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çaykur’u geleceğe taşımak istediklerini belirterek, “Çaykur’u rekabet edebilir bir dünya şirketi haline getirmek zorundayız. Bunu yapamazsak Çaykur’u batırırsak bugüne kadar şirketlerin başına gelen oranın da başına gelir” dedi.
 • 31 Mart 2018 16:31 Kadro Alan Arkadaşlarımız İşlerini Daha Çok Sahiplenecek" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "(Kamuda en iyi taşeron işçiler çalışıyor, kadro alırlarsa çalışmazlar) şeklinde bir algı vardı.
 • 29 Mart 2018 16:35 Mersin'de 'Yerel Dinamikler ve Yerel Yönetimler' Paneli Mersin'de 'Yerel Dinamikler ve Yerel Yönetimler' Paneli Ahmet Özer'in moderatörlüğünü yaptığı panelin konuşmacıları ise MTSO Meclis Başkanı Mahmut Arslan, MESİAD Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler, GİŞKAD Kurucu Başkanı Cavidan Demirağ ve MÜSİAD Mersin Şube Başkan Yardımcısı Hatice Gökçen Küçükçelebi oldu
 • 29 Mart 2018 13:43 Hak-İş Genel Başkanı Arslan: Çaykur Tarihinin En Önemli Düzenlemesi Yapıldı İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çaykur'da çalışan mevsimlik işçilerin çalışma sürelerinin 120 günden 180 güne çıkarılmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 27 Mart 2018 19:03 Çaykur'da Mevsimlik İşçiler Artık 180 Gün Çalışacak Çaykur Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen imza törenine, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin, Kamu İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Erhan Polat, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Hançeroğlu, Öz Gıda İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Sultan Murat Karadağ ve Başkan Yardımcısı Habib Çakır katıldı
 • 27 Mart 2018 19:00 Rize Çaykur'da Mevsimlik İşçiler Artık 180 Gün Çalışacak Rize Çaykur'da Mevsimlik İşçiler Artık 180 Gün Çalışacak Çaykur Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen imza törenine, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin, Kamu İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Erhan Polat, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Hançeroğlu, Öz Gıda İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Sultan Murat Karadağ ve Başkan Yardımcısı Habib Çakır katıldı
 • 27 Mart 2018 18:38 Çaykur'da Tarihi Karara İmza Atıldı Çaykur'da Tarihi Karara İmza Atıldı Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, 27 Mart 2018 tarihinde ÇAYKUR ile konfederasyona bağlı Öz Gıda-İş Sendikası arasında gerçekleştirilen protokol imza törenine katıldı.
 • 27 Mart 2018 16:27 Çaykur'da Mevsimlik İşçiler 180 Gün Çalışacak Protokol, görüşmelerin ardından Çaykur İstanbul Bölge Müdürlüğü'nde Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin ve Kamu İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Erhan Polat tarafından imzalandı
 • 27 Mart 2018 15:14 Çaykur'da Mevsimlik İşçiler Artık 180 Gün Çalışacak  Çaykur Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen imza törenine, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Şahin, Kamu İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Erhan Polat, Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Hançeroğlu, Öz Gıda İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Sultan Murat Karadağ ve Başkan Yardımcısı Habib Çakır katıldı