Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Mustafa Demir haberleri, Mustafa Demir son dakika, son dakika Mustafa Demir

Son Dakika Mustafa Demir Haberleri

Son dakika Mustafa Demir haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mustafa demir haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 17:50 Samsun Büyükşehir Belediyesi Yol Çalışmalarında 2.7 Milyar Lira Tasarruf Sağladı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Yol Çalışmalarında 2.7 Milyar Lira Tasarruf Sağladı Samsun Büyükşehir Belediyesi, son 4 buçuk yılda gerçekleştirdiği 4 bin 379 kilometre yol çalışmasıyla bugünkü değerle 2 milyar 748 milyon 885 bin lira tasarruf sağladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kısa sürede ömürlük yollar yapıldığını ve maddi olarak büyük bir tasarruf sağlandığını belirtti.

 • 02.12.2023 02 Ara 17:06 Samsun'da Yamaç Paraşütçüsü Ağaçta Mahsur Kaldı

  Samsun'da Yamaç Paraşütçüsü Ağaçta Mahsur Kaldı Samsun'da yamaç paraşütü yapan bir kişi, uçuş sırasında ağaca takılarak yaklaşık 2,5 saat boyunca itfaiyenin gelmesini bekledi. Paraşütçü, kendini ağaca bağladığını ve herhangi bir korku hissetmediğini söyledi.

 • 30.11.2023 30 Kas 20:43 Samsun'da Ağaçta Mahsur Kalan Paraşütçü İtfaiye Tarafından Kurtarıldı

  Samsun'da Ağaçta Mahsur Kalan Paraşütçü İtfaiye Tarafından Kurtarıldı Samsun'un İlkadım ilçesinde paraşütçü, ağaç dallarına takılarak mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu paraşütçüyü kurtardı. Paraşütçünün sağlık durumu iyi.

 • 30.11.2023 30 Kas 13:44 Samsun'da Toybelen Sanayi Sitesi inşaatının yüzde 82'si tamamlandı

  Samsun'da Toybelen Sanayi Sitesi inşaatının yüzde 82'si tamamlandı Samsun'da yapımı devam eden Toybelen Sanayi Sitesi inşaatının yüzde 82'si tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, projenin modern ve deniz manzaralı bir sanayi sitesi olacağını belirtti. Projenin tamamlanmasıyla Gülsan Sanayi Sitesi esnafı Toybelen'e taşınacak ve boşalan alan doğal yaşam alanı projesine dönüştürülecek.

 • 28.11.2023 28 Kas 14:52 Samsun'da SCADA Sistemi ile Su Kaynakları Takip Ediliyor

  Samsun'da SCADA Sistemi ile Su Kaynakları Takip Ediliyor Samsun Büyükşehir Belediyesi, SCADA sistemi sayesinde su kaynaklarını anlık olarak takip ediyor. Sistem, su kaçakları ve şebeke arızalarını hızlı bir şekilde tespit ederek müdahale imkanı sağlıyor.

 • 23.11.2023 23 Kas 16:44 Filistinli Başkan Hijjawi: "Türk halkının desteğini asla unutmayacağız"

  Filistinli Başkan Hijjawi: 'Türk halkının desteğini asla unutmayacağız' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'kardeş şehir' olan Filistin'in Nablus Belediye Başkanı Dr. Sami A. Hijjawi ile telekonferans üzerinden görüntülü olarak görüştü.

 • 21.11.2023 21 Kas 02:51 SASKİ Başkanı Demir: Su fiyatları konusunda 9 büyükşehir belediyesi daha pahalı

  SASKİ Başkanı Demir: Su fiyatları konusunda 9 büyükşehir belediyesi daha pahalı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, SASKİ 2. Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, su tarifesi fiyatları olarak kendilerinden daha pahalı olan 9 büyükşehir belediyesi olduğunu belirtti. Demir, suyun maliyetini artıran enerji sarfiyatının Samsun'un su fiyatlarını etkilediğini söyledi. Ayrıca, toplantıda kabul edilmeyen su fiyatlarındaki indirim talebi de gündeme alınmadı.

 • 18.11.2023 18 Kas 00:38 Başkan Demir: Batı Çevre Yolu trafiği ciddi anlamda rahatlatacak, Panorama Müzesi'ni Kültür ve Turizm Bakanlığı'na devredeceğiz

  Başkan Demir: Batı Çevre Yolu trafiği ciddi anlamda rahatlatacak, Panorama Müzesi'ni Kültür ve Turizm Bakanlığı'na devredeceğiz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batı Çevre Yolu'nun trafiği rahatlatacağını ve Panorama Müzesi'nin Kültür ve Turizm Bakanlığı'na devredileceğini açıkladı. Batı Çevre Yolu'nun son etap kullanım kararları belirlenirken, Panorama Müzesi'nin geliştirilmesi için Kültür ve Turizm Bakanlığı ile işbirliği yapılacak.

 • 17.11.2023 17 Kas 16:54 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir: Batı Çevre Yolu Trafiği Rahatlatacak

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir: Batı Çevre Yolu Trafiği Rahatlatacak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batı Çevre Yolu'nun plan çalışmalarının tamamlandığını ve trafiği ciddi anlamda rahatlatacağını söyledi. Batı Çevre Yolu'nun son etap kullanım kararları belirlenirken, diğer projelerin de kısa sürede tamamlanacağını belirten Demir, Samsun merkezinin fonksiyonunun artacağını ifade etti.

 • 17.11.2023 17 Kas 14:15 Samsun Büyükşehir Belediyesi TROY Kart'a geçiyor

  Samsun Büyükşehir Belediyesi TROY Kart'a geçiyor Samsun Büyükşehir Belediyesi, İsrail'i destekleyen finansal sistemi boykot etmek amacıyla kendisine ait tüm ödeme sistemlerini yerli ve milli ödeme sistemi olan TROY Kart'a taşıma kararı aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bu adımın işgalci İsrail'i desteklemeyi reddettiklerinin bir göstergesi olduğunu belirtti.

 • 14.11.2023 14 Kas 16:31 Samsun Büyükşehir ve 17 ilçenin toplam bütçesi yaklaşık 18 milyar TL

  Samsun Büyükşehir ve 17 ilçenin toplam bütçesi yaklaşık 18 milyar TL SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçesinin 2024 yılı toplam mali bütçesi 17 milyar 786 milyon TL olarak mecliste kabul edildi.

 • 12.11.2023 12 Kas 16:45 Samsun Büyükşehir Belediyesi, Karadeniz'in İlk Bordür, Kilit Parke ve Beton Boru Fabrikasıyla 10 Ayda 29 Milyon Lira Tasarruf Sağladı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Karadeniz'in İlk Bordür, Kilit Parke ve Beton Boru Fabrikasıyla 10 Ayda 29 Milyon Lira Tasarruf Sağladı Samsun Büyükşehir Belediyesi, kendi personel ve üretim kapasitesini kullanarak yapılan alt ve üstyapı çalışmaları için temel malzeme ihtiyacını karşılıyor. Tekkeköy İlçesinde bulunan fabrikada 10 ayda 162 bin metrekare parke, 96 bin 200 adet bordür ile 60 bin adet beton boru üretildi. Üretilen ürünler belediyenin alt ve üstyapı çalışmalarında kullanılarak 29 milyon liralık tasarruf sağlandı.

 • 08.11.2023 08 Kas 23:05 Başkan Demir: Samsun'da artık eskisi gibi sular hiçbir yerde birikmeyecek

  Başkan Demir: Samsun'da artık eskisi gibi sular hiçbir yerde birikmeyecek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2 ayda tamamladıkları altyapı çalışmaları neticesinde şehirde bir daha su birikintisi görüntüleri yaşanmayacağını söyledi. Başkan Demir ayrıca, diğer projeler ve turizmle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 • 08.11.2023 08 Kas 16:19 Samsun'da Altyapı Çalışmaları Tamamlandı, Su Birikintisi Sorunu Ortadan Kalktı

  Samsun'da Altyapı Çalışmaları Tamamlandı, Su Birikintisi Sorunu Ortadan Kalktı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2 ayda tamamladıkları altyapı çalışmaları neticesinde şehirde bir daha su birikintisi görüntüleri yaşanmayacağını söyledi. Başkan Demir, ayrıca turizm ve yatırım projeleri hakkında da bilgi verdi.

 • 08.11.2023 08 Kas 13:06 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sporcuları Desteklemeye Devam Edecek

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sporcuları Desteklemeye Devam Edecek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bin 500'ün üzerinde sporcuyu desteklediklerini ve bireysel ve takım sporlarına olan desteğin devam edeceğini açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı, Gençler Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda takım halinde Türkiye 6'ıncısı olduktan sonra Başkan Demir'i ziyaret etti. Başkan Demir, sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek gelecek turnuva ve şampiyonalarda başarı dileklerinde bulundu. Başkan Demir, Samsun'un spor alanındaki desteklenmesini önemsediklerini ve bireysel, takım ve kulüp olarak sporlara olan desteğin devam edeceğini belirtti.

 • 06.11.2023 06 Kas 11:52 Samsun'da İçme Suyu Kalitesi Artırılıyor

  Samsun'da İçme Suyu Kalitesi Artırılıyor Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yeni yapılan ve yenilenen tesislerle içme suyunun kalitesinin artırıldığını belirtti. Samsun genelindeki tüm suların analizi ve kontrolü ise Tekkeköy ilçesindeki bir laboratuvarda gerçekleştiriliyor. Laboratuvar sonuçları, musluklardan akan suyun insan tüketimi için uygun olduğunu kanıtlıyor.

 • 29.10.2023 29 Eki 15:29 Samsun Büyükşehir Belediyesi Engelli Bireylere Hizmet Sunuyor

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Engelli Bireylere Hizmet Sunuyor Samsun Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşlar için bütün imkanlarını seferber ederek, eğitimden ulaşıma, sağlıktan kültürel ve sosyal faaliyetlere kadar her alanda desteğini sürdürüyor. 2019 yılından bu yana 55 bin 213 engelli bireye ulaşım ve eğitim desteğinin yanında psiko-sosyal destek de sağlayan Büyükşehir Belediyesi, gezi ve sosyal etkinliklerle de onların yanında oluyor. Mavi Işıklar Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi'nde ise her yaz döneminde bin 100 engelli bireye ve ailesine ücretsiz tatil imkanı sunuyor. Engelli bireylere en güzel hizmeti sunarak en güzel çalışmaları gerçekleştirmek için gayret sarf ettiklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırarak sosyal yaşamın içine daha çok katılmalarını sağlamayı çok önemsiyoruz. Onların hayatına güzel hizmetlerle dokunmak bizleri çok mutlu ediyor. Her alanda her zaman yanlarındayız. Eğitim, ulaşım, etkinlik, gezi, seminer daha birçok başlıkta onlara hizmet sunuyoruz, sunmaya da devam edeceğiz' diye konuştu.

 • 26.10.2023 26 Eki 12:59 Samsun Büyükşehir Belediyesi, Beton Üretimiyle 162 Milyon TL Tasarruf Sağladı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Beton Üretimiyle 162 Milyon TL Tasarruf Sağladı Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin kendi kurduğu 4 beton santralinde yapılan 262 bin metreküp beton üretimiyle yaklaşık 162 milyon liralık tasarruf sağlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Elde ettiğimiz tasarruf yine kentimize yatırım olarak geri dönüyor. Attığımız her adımda 'yüksek verimlilik' sağlama amacı içindeyiz' dedi.

 • 24.10.2023 24 Eki 17:12 AK Parti Milletvekili Mustafa Demir: 2 Milyon 200 Bin Bağımsız Bölüm Dönüşümü Tamamlandı

  AK Parti Milletvekili Mustafa Demir: 2 Milyon 200 Bin Bağımsız Bölüm Dönüşümü Tamamlandı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin, '2012 yılından bugüne kadar 2 milyon 200 bin bağımsız bölüm dönüşümü tamamlandı. 400 bin bölümün dönüşümü de devam ediyor.' dedi.

 • 20.10.2023 20 Eki 22:20 Prof. Dr. İlber Ortaylı, Samsun'da Şehir Kütüphanesi yapılmasını önerdi

  Prof. Dr. İlber Ortaylı, Samsun'da Şehir Kütüphanesi yapılmasını önerdi Tarihçi ve Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile yaptığı görüşmede, Samsun'un güzel bir şehir olduğunu belirterek, Şehir Kütüphanesi yapılmasının çok güzel olacağını söyledi. Başkan Demir ise Samsun'un Türkiye'nin öncü bir kenti olmaya devam edeceğini vurgulayarak, kentte hayata geçirilen projeler ve kültür-sanat çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 • 18.10.2023 18 Eki 15:04 Başkan Demir: "Muhtarlarımız demokrasinin kılcal damarları"

  Başkan Demir: 'Muhtarlarımız demokrasinin kılcal damarları' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle mahalle muhtarlarını makamında ağırladı.

 • 17.10.2023 17 Eki 16:16 Samsun'a 1 milyar liralık yatırım: 10 yeni tramvay alınıyor

  Samsun'a 1 milyar liralık yatırım: 10 yeni tramvay alınıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararla birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Samsun'a 1 milyar liralık yatırımla 10 yeni tramvay alınacak.

 • 13.10.2023 13 Eki 15:35 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tunç, Samsun'un güzelleştiğini görmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

 • 13.10.2023 13 Eki 15:30 Samsun Gülsan Sanayi Sitesi, Toybelen Sanayi Sitesi'ne taşınabilir

  Samsun Gülsan Sanayi Sitesi, Toybelen Sanayi Sitesi'ne taşınabilir Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kamulaştırma işlemlerinin devam ettiği Gülsan Sanayi Sitesi'nin 2024 yılının Nisan ve Mayıs aylarında Toybelen Sanayi Sitesi'ne taşınma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. Kamulaştırma bedellerinin ödenmesi için 600 milyon TL'lik kredi kullanım yetkisi kabul edildi.

 • 11.10.2023 11 Eki 11:46 Samsun'da Anakent Otopark ve Meydan Projesi İnşaatı Yüzde 30 Tamamlandı

  Samsun'da Anakent Otopark ve Meydan Projesi İnşaatı Yüzde 30 Tamamlandı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Anakent Otopark ve Meydan Projesi' inşaatının yüzde 30'unun tamamlandığını açıkladı. Proje, bölgedeki otopark sorununu çözecek ve insanların buluşma noktası olacak. Yüzde 30 fiziki gerçekleşmeye ulaşan proje, 3 katlı 222 araçlık otopark, meydan ve kafeden oluşuyor. Projenin tamamlanmasıyla bölgede yeni bir çekim merkezi oluşacak.

 • 07.10.2023 07 Eki 11:44 Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti UNESCO'nun kalıcı listesine girmek için çalışıyor

  Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti UNESCO'nun kalıcı listesine girmek için çalışıyor Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Türkiye'nin en önemli doğal zenginliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, deltanın UNESCO'nun kalıcı listesine alınması için çalıştıklarını belirtti. Deltada bulunan 365 farklı kuş türü ve 500 çeşit endemik bitki türü, her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlıyor. Araç girişine kapatılan deltada, doğal yaşam alanları bulunuyor ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan 15 kuş türü kayıt altına alınmış durumda. Kızılırmak Deltası'nın UNESCO'nun kalıcı listesine girmesi için yoğun çalışmalar sürdürülüyor.

 • 04.10.2023 04 Eki 16:19 Samsun Büyükşehir Belediyesi, Aşağıısırganlı Mahallesi'ndeki Ulaşım Problemini Çözdü

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Aşağıısırganlı Mahallesi'ndeki Ulaşım Problemini Çözdü Samsun Büyükşehir Belediyesi, Alaçam ilçesine bağlı Aşağıısırganlı Mahallesi'nde uzun yıllardır devam eden ulaşım sorununu çözmek için çalışma yaptı. Yol genişletme ve sathi kaplama çalışmalarının tamamlanmasıyla mahalle sakinlerinin yaşadığı sorun ortadan kalktı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kırsal mahallelerdeki altyapı eksikliklerini gidermek için çalışmaların devam ettiğini belirtti. Mahalle sakinleri ise yapılan çalışmadan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 18:10 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den 4,5 Yıllık Çalışma Raporu

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'den 4,5 Yıllık Çalışma Raporu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, görevde bulunduğu 4,5 yılda yapılan çalışmaları anlattı. Demir, yapılan konut projeleri, sanayi sitelerinin taşınması, altyapı çalışmaları ve su sorununun çözümü gibi konuları açıkladı. Ayrıca, belediyenin yargı kararlarına uymadığı iddialarıyla ilgili de açıklamalarda bulundu. Demir, Samsun'un gelişimi için yapılan projelerin önemine vurgu yaparak, turizm, ticaret ve istihdam alanlarında yapılan çalışmaları da paylaştı.

 • 28.09.2023 28 Eyl 14:48 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Meydanı Projesi'nin yeni imar planının mecliste görüşüleceğini söyledi

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Meydanı Projesi'nin yeni imar planının mecliste görüşüleceğini söyledi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'da görev yapan basın kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelerek Cumhuriyet Meydanı Projesi hakkında bilgi verdi. Projenin devam ettiğini ve kamulaştırma çalışmalarının yapıldığını belirten Başkan Demir, planın meclise getirileceğini ve gelişmelerin plana eklenerek hızlı bir şekilde meclisten geçirileceğini ifade etti.

 • 27.09.2023 27 Eyl 18:41 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İtfaiye Teşkilatı ile Bir Araya Geldi

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İtfaiye Teşkilatı ile Bir Araya Geldi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İtfaiye Haftası nedeniyle İtfaiye Daire Başkanlığı personeli ile bir araya gelerek, itfaiye teşkilatının önemine vurgu yaptı. Başkan Demir, İtfaiye Teşkilatı'nın kurtarma çalışmalarında aktif yer aldığını ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Programda ayrıca yılın itfaiyecisi olarak seçilen 8 itfaiye personeline plaket takdim edildi.

 • 23.09.2023 23 Eyl 23:10 Havza OSB, Türkiye'nin tek başına en büyük OSB'si olacak

  Havza OSB, Türkiye'nin tek başına en büyük OSB'si olacak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) 50 bin dönüme çıkartılarak Türkiye'nin tek başına en büyük organize sanayi bölgesi olacağını açıkladı. Samsun'da sanayileşme alanında büyük adımlar atılırken, Havza OSB 20 bin dönümden 50 bin dönüme genişletilecek. Başkan Demir, Samsun'un her alanda üs haline geldiğini ve Türkiye'nin en büyük organize sanayi bölgesini Havza'da kurduklarını belirtti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 13:06 Samsun'da Beton Yollar Ulaşım Altyapısını Güçlendiriyor

  Samsun'da Beton Yollar Ulaşım Altyapısını Güçlendiriyor Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kent genelinde gerçekleştirilen beton yol çalışmalarıyla ulaşım altyapısını güçlendirdiklerini belirtti. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından Tekkeköy ilçesinde bulunan fabrika bölgesinde yer alan 1718'inci Cadde'de beton yol çalışması gerçekleştirildi. Yapılan beton kaplama uygulamasıyla caddenin ulaşım altyapısı daha dayanıklı hale getirildi. Başkan Demir, beton yolların uzun vadeli kalıcı çözüm sunduğunu ve vatandaşlara daha konforlu bir ulaşım imkanı sağladığını ifade etti.

 • 15.09.2023 15 Eyl 17:30 Samsun'da ana arterlerde altyapı sil baştan

  Samsun'da ana arterlerde altyapı sil baştan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 3 Eylül'de meydana gelen selde metrekareye 150 kilo yağış düştüğünü hatırlatarak, "Bu yağışı hiçbir kapalı sistem taşımaz. Su birikintisi olan yollar yıkılıp yeniden yapılacak" dedi.

 • 10.09.2023 10 Eyl 16:35 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Spor Kompleksi'nde İncelemelerde Bulundu

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Spor Kompleksi'nde İncelemelerde Bulundu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulunarak, devam eden yatırımlara ilişkin değerlendirme yaptı. Başkan Demir, Samsun'un ortak güçle geleceğe yürüdüğünü belirtti.

 • 08.09.2023 08 Eyl 16:48 Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde Maaş Zammı Ek Protokol İle Netlik Kazandı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde Maaş Zammı Ek Protokol İle Netlik Kazandı Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde 5 bine yakın personelin merakla beklediği maaş zammı ek protokol ile netlik kazandı. Başkan Mustafa Demir, en düşük işçi maaşının 16 bin lira olduğunu açıkladı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:32 Samsun'da Otopark ve Meydan Projesi İlerliyor

  Samsun'da Otopark ve Meydan Projesi İlerliyor Samsun Büyükşehir Belediyesi, Anakent Otopark ve Meydan Projesi'nin yüzde 22'sini tamamladı. Proje, bölgenin otopark sorununu çözerek yeni bir yaşam alanı kazandırmayı hedefliyor.

 • 03.09.2023 03 Eyl 15:17 Vali ve Belediye Başkanı Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

  Vali ve Belediye Başkanı Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi Orhan Tavlı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, selin vurduğu bölgelerde incelemelerde bulundu. Vali Tavlı, ekiplerin teyakkuz halinde olduğunu belirtirken, Demir ise son 3 ay içinde 4. kez sel felaketi yaşandığını ifade etti.

 • 03.09.2023 03 Eyl 12:23 Samsun'da sel felaketi: Başkan Demir'den açıklama

  Samsun'da sel felaketi: Başkan Demir'den açıklama Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sel sonrası yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Demir, afetin büyük bir boyutta olduğunu ve ekiplerin can kaybı olmadan müdahalelerini sürdürdüğünü belirtti.

 • 30.08.2023 30 Ağu 17:23 Kurupelit Marina'nın yeniden ihaleye çıkarılması tepki çekti

  Kurupelit Marina'nın yeniden ihaleye çıkarılması tepki çekti Kurupelit Marina Dayanışması sözcüsü Nedim Ecevit, AKP'li Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından Kurupelit Marina'nın otel ve ibadethane yapılması için düzenlenen ihaleye katılım olmayınca yeniden ihaleye çıkılmasına tepki gösterdi.

 • 30.08.2023 30 Ağu 10:06 Samsun Büyükşehir Belediyesi, Mahalle Muhtarlarına Projeleri Gezdirdi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Mahalle Muhtarlarına Projeleri Gezdirdi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ladik ve Havza'da görev yapan mahalle muhtarlarına projeleri gezdirdi. Muhtarlar, yapılan projeleri yerinde görerek takdirlerini dile getirdi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 14:21 Samsun Büyükşehir Belediyesi Gültepe-Yeniköy yolunda çalışma yaptı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Gültepe-Yeniköy yolunda çalışma yaptı Samsun Büyükşehir Belediyesi, Canik ilçesine bağlı Gültepe-Yeniköy grup yolunda yaptığı yol çalışması ile 40 yıllık soruna neşter vurdu. Mahalle sakinleri de mahallelerine astıkları pankart ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e teşekkür etti.

 • 24.08.2023 24 Ağu 10:35 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Spor Kompleksi'ni 2024 yılında hizmete açacak

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Spor Kompleksi'ni 2024 yılında hizmete açacak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, inşaatı devam eden 'İlkadım Spor Kompleksi'ni 2024 yılında hizmete açacaklarını söyledi. Ekonomik ömrünü tamamlayarak yıkılan Samsun Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu'nun yerine İlkadım Spor Kompleksi inşa ediliyor. Çalışmaların hızla sürdüğü projenin yüzde 48'i tamamlandı. 3 katlı olarak planlanan dev spor kompleksi projesinde hentbol, basketbol, voleybol antrenman sahaları, fitness salonu, olimpik yüzme havuzu, sauna, Fin hamamı ve resmi turnuvaların düzenlenebileceği 1160 seyirci kapasiteli müsabaka salonu yer alıyor. İlkadım Spor Kompleksi projesinin tamamlanmasıyla kentin yeni bir spor tesisine kavuşacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'O çok önemli bir tesis. Özellikle 100 bin nüfusa hitap edecek bir tesis. Orta katında havuzu olan, bir çok bireysel sporcuya ve amatör takımlara antrenman imkanı tanıyan alanlara sahip. Mükemmel bir eser olacak. İnşallah önümüzdeki yıl yani 2024 yılında bu muhteşem tesisi hizmete açacağız. Gençlerimize bu tesisi armağan edeceğiz' dedi. İlkadım Spor Kompleksi projesiyle ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı ile ek protokol imzaladıklarını açıklayan Başkan Demir, 'Şehrimize kazandıracağımız önemli eser için bakanlığımızla ek bir protokol imzaladık' diye konuştu. - SAMSUN

 • 21.08.2023 21 Ağu 10:57 Samsun Büyükşehir Belediyesi 4 yılda 3,4 milyar lira altyapı yatırımı yaptı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi 4 yılda 3,4 milyar lira altyapı yatırımı yaptı Samsun Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede gerçekleştirdiği altyapı yatırımlarıyla 4,5 yılda 435 km kanalizasyon hattı, 110 km yağmur suyu hattı döşedi ve 5 biyolojik atık su arıtma tesisi kazandırdı. Başkan Mustafa Demir, altyapı sorunu olan mahalle kalmayacak hedefiyle çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 16:32 Bilim Samsun Atölyeleri 5 Bin 791 Öğrenciyi Ağırladı

  Bilim Samsun Atölyeleri 5 Bin 791 Öğrenciyi Ağırladı Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Bilim Samsun atölyeleri, 5 bin 791 öğrenciyi ağırladı. Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içinde faaliyet gösteren merkez, 6-14 yaş arasındaki öğrencilere eğitim veriyor. Yaz döneminde ise 5 bin 791 öğrenci atölyelerde eğitim aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bilim Samsun'un kent için önemli bir eğitim yatırımı olduğunu belirtti ve öğrencilerin burada bilime olan ilgilerinin artmasının önemli olduğunu vurguladı.

 • 16.08.2023 16 Ağu 16:11 Samsun Büyükşehir Belediyesi Yavuzlar Mahallesi'ndeki Yolu Genişletti

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Yavuzlar Mahallesi'ndeki Yolu Genişletti Samsun Büyükşehir Belediyesi, Tekkeköy ilçesi Yavuzlar Mahallesi'nde bulunan bin 350 metre uzunluğundaki yolda genişletme çalışması yaparak yolun genişliğini 3,5 metreden 15 metreye çıkardı. Yapılan çalışma ile mahalle sakinlerinin yıllardır çözüm bekleyen ulaşım problemleri çözüldü. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapılan çalışmalarla şehirdeki ulaşım sorununun ortadan kalkacağını belirtti. Yolun genişletme çalışmaları hızla tamamlandıktan sonra sathi kaplama yapılacak.

 • 16.08.2023 16 Ağu 13:04 Samsun Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Genişletti

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Genişletti Samsun Büyükşehir Belediyesi, 5 yeni iş makinesi ve 4 otobüsü daha araç filosuna dahil etti. Başkan Mustafa Demir, kalitenin her projelerinde öncelikleri olduğunu belirtti. Yeni alınan araçlar, düzenlenen törenle hizmete alındı. Başkan Demir, bir otobüsün test sürüşünü yaptı. Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin araç sayısı 427'ye ulaştı. Başkan Demir, gelecek dönemde yeni çalışmalar başlatacaklarını ifade etti. Açılışa birçok yetkili ve personel katıldı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 17:46 Samsun meclisi 50 maddeyi karara bağladı

  Samsun meclisi 50 maddeyi karara bağladı Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi 50 maddeyi karara bağladı.

 • 14.08.2023 14 Ağu 10:06 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza'da incelemelerde bulundu

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza'da incelemelerde bulundu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza ilçesinde yapılan yol çalışmalarını inceledikten sonra geceyi şantiyede geçirdi. Demir, Havza Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi aldığı toplantıda, kırsal altyapıyı tamamlama sözü verdi ve Havza'nın geleceğinin parlak olduğunu belirtti.

 • 13.08.2023 13 Ağu 14:32 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir olarak yaptıkları projeler hakkında bilgi verdi

  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir olarak yaptıkları projeler hakkında bilgi verdi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir olarak yaptıkları projeler hakkında bilgi verdi. Demir, vatandaşların kendini özel hissedeceği projeler yaptıklarını belirtti. Şehir Kütüphanesi ve Yalı Kafe örneklerini veren Demir, projelerin özel tasarımlara sahip olduğunu ve Türkiye'de benzerlerini gölgede bırakacaklarını ifade etti. Ayrıca, Marina projesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Demir, Samsun'un daha da güzelleşeceğini söyledi. Çevreci projelere de önem verdiklerini belirten Demir, enerji üretimi konusunda GES'lerin önemine dikkat çekti. Ayrıca, toplu taşımada elektrikli otobüslerin kullanımını artıracaklarını ve raylı sistemde de yeni tramvaylarla yolcu yoğunluğunu destekleyeceklerini açıkladı. Sümbül Konağı projesini de önemsediğini belirten Demir, tamamlandığında bölgeye farklı bir atmosfer katacağını söyledi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 23:11 Başkan Demir: 'Yeni OSB'deki ilk tahsis 12 bin istihdam'

  Başkan Demir: 'Yeni OSB'deki ilk tahsis 12 bin istihdam' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yeni Organize Sanayi Bölgesi'nde tahsis derecesine geldiklerini belirterek, 'Şu anda 12 bin istihdamı taahhüt eden özel bir firmanın tahsisi gerçekleşmek üzeredir' dedi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Toplantısı Birinci Birleşimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başkanlığında gerçekleştirildi.

Advertisement