SON DAKİKA ORHAN SARIBAL HABERLERİ

Son Dakika Orhan Sarıbal Haberleri

 • 28 Kasım 2018 17:32 Chp, Polatlı'da Bulunan Soğan Depolarını Gezdi CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Orhan Sarıbal, Polatlı ilçesinde soğan üreticileri ve tüccarlarıyla bir araya geldi.
 • 28 Kasım 2018 17:31 Chp, Polatlı'da Bulunan Soğan Depolarını Gezdi CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Orhan Sarıbal, Polatlı ilçesinde soğan üreticileri ve tüccarlarıyla bir araya geldi.
 • 28 Kasım 2018 17:27 CHP Heyeti, Polatlı'da Bulunan Soğan Depolarını Gezdi CHP Heyeti, Polatlı'da Bulunan Soğan Depolarını Gezdi CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kuşoğlu ve Orhan Sarıbal, Polatlı ilçesinde soğan üreticileri ve tüccarlarıyla bir araya geldi.
 • 22 Kasım 2018 13:09 CHP'den Tarım Eleştirisi CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Toplam tarım alanımızın 32 milyon dönümü AKP iktidarı tarafından yok edildi.
 • 11 Kasım 2018 17:04 CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarıbal Üreticilerle Buluştu CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, İnegöl ilçesinde çiftçilerle bir araya geldi.
 • 07 Kasım 2018 15:26 CHP'li Sarıbal: Halkın Balansı Çoktan Bozuldu CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, et fiyatları için "Biz bu fiyatları bir defa şöyle rantabl seviyeye düşürmek için gerekirse cari açığı bile düşünmeden ithale gider ve piyasayı biz balans ederiz" açıklamasıyla ilgili konuştu.
 • 07 Kasım 2018 15:20 CHP'li Sarıbal Halkın Balansı Çoktan Bozuldu CHP'li Sarıbal Halkın Balansı Çoktan Bozuldu CHP'li Sarıbal: Halkın balansı çoktan bozulduCHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, et fiyatları için "Biz bu fiyatları bir defa şöyle rantabl seviyeye düşürmek için gerekirse cari açığı bile düşünmeden ithale gider ve piyasayı biz balans...
 • 07 Kasım 2018 15:04 CHP'li Sarıbal: Halkın Balansı Çoktan Bozuldu CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, et fiyatları için "Biz bu fiyatları bir defa şöyle rantabl seviyeye düşürmek için gerekirse cari açığı bile düşünmeden ithale gider ve piyasayı biz balans ederiz" açıklamasıyla ilgili konuştu.
 • 07 Kasım 2018 14:28 CHP'li Sarıbal: Halkın Balansı Çoktan Bozuldu CHP'li Sarıbal: Halkın Balansı Çoktan Bozuldu CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, et fiyatları için "Biz bu fiyatları bir defa şöyle rantabl seviyeye düşürmek için gerekirse cari açığı bile düşünmeden ithale gider ve piyasayı biz balans ederiz" açıklamasıyla ilgili konuştu.
 • 01 Kasım 2018 16:39 Bursa Marmarabirlik, Afrin'den Zeytin Alındığı İddialarını Yalanladı Bursa Marmarabirlik, Afrin'den Zeytin Alındığı İddialarını Yalanladı Marmarabirlik, Afrin'den zeytin alındığı iddialarını yalanladıMarmarabirlik, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın Suriye'nin Afrin kentinden zeytin alındığına dair iddialarını yalanladı.
 • 01 Kasım 2018 16:38 Marmarabirlik, Afrin'den Zeytin Alındığı İddialarını Yalanladı MARMARABİRLİK, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın Suriye'nin Afrin kentinden zeytin alındığına dair iddialarını yalanladı.
 • 01 Kasım 2018 15:33 Marmarabirlik, Afrin'den Zeytin Alındığı İddialarını Yalanladı Marmarabirlik, Afrin'den Zeytin Alındığı İddialarını Yalanladı MARMARABİRLİK, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın Suriye'nin Afrin kentinden zeytin alındığına dair iddialarını yalanladı.
 • 31 Ekim 2018 16:19 Marmarabirlik Başkanı Asa'dan Milletvekili Sarıbal'a Marmarabirlik Başkanı Asa'dan Milletvekili Sarıbal'a "Hodri Meydan" Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Milletvekili Orhan Sarıbal’ın “60 yıl sonra ilk kez zeytin üreticisi çaresiz” şeklindeki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • 17 Ekim 2018 14:12 CHP'den "Komisyonculuk" Uyarısı CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Çiftçinin örgütlü olmasını sağlayıp, kooperatif ve birlik üzerinden üretimi yönlendirmezseniz, desteklemeleri artırmazsanız, komisyonculuğu da kaldırsanız, tek tek her üreticinin başına jandarma da koysanız ortada üreten bir adam bulamayacaksınız." dedi.
 • 11 Ekim 2018 17:51 CHP'li Sarıbal: Acilen Çiftçiler Desteklenmelidir CHP'li Sarıbal: Acilen Çiftçiler Desteklenmelidir CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Gıda egemenliğimizi kaybettik. Gıda güvenliğimizi de kaybediyoruz.
 • 09 Ekim 2018 16:21 Muhtarlardan "Mahallelerde Silah Satılıyor" İddiasına Tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın "Tarikat ve cemaatler, Bursa'da Ankara yolunun altı tabir edilen mahallerinde bin liradan başlayan fiyatlarla silah satıyor" şeklindeki açıklamalarına Bursa'daki bazı mahalle muhtarları tepki gösterdi.
 • 09 Ekim 2018 16:21 Muhtarlardan Sarıbal'ın Açıklamalarına Yalanlama Muhtarlardan Sarıbal'ın Açıklamalarına Yalanlama Bursa’nın Osmangazi ilçesindeki muhtarlar, mahallerinde silah ve uyuşturucu satıldığını iddia eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’a tepki gösterdi.
 • 09 Ekim 2018 15:54 Muhtarlardan Sarıbal'ın Açıklamalarına Yalanlama Muhtarlardan Sarıbal'ın Açıklamalarına Yalanlama Muhtarlardan Sarıbal'ın açıklamalarına yalanlamaBURSA - Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki muhtarlar, mahallerinde silah ve uyuşturucu satıldığını iddia eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'a tepki gösterdi.
 • 06 Ekim 2018 15:55 CHP'li Sarıbal: Kadın Cinayetleri Terör Kapsamına Alınmalı CHP'li Sarıbal: Kadın Cinayetleri Terör Kapsamına Alınmalı BURSA'da, ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından yakılarak öldürülen Şengül Vatansever'in (35) acılı ailesini ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, her yıl işlenen yüzlerce kadın cinayetinin kanıksanmasının ülkenin en büyük utançlarından biri...
 • 26 Eylül 2018 20:17 CHP'li Orhan Sarıbal Gündemi Değerlendirdi -2 CHP'li Orhan Sarıbal Gündemi Değerlendirdi -2 CHP'li Orhan Sarıbal gündemi değerlendirdi -2(Tür: Ankara)
 • 26 Eylül 2018 19:28 CHP'li Orhan Sarıbal Gündemi Değerlendirdi -1 CHP'li Orhan Sarıbal Gündemi Değerlendirdi -1 CHP'li Orhan Sarıbal gündemi değerlendirdi -1(Tür: Ankara)
 • 26 Eylül 2018 16:58 CHP'li Orhan Sarıbal Gündemi Değerlendirdi -3 CHP'li Orhan Sarıbal gündemi değerlendirdi -3(Tür: Ankara)
 • 26 Eylül 2018 13:13 CHP'den Nbş Uyarısı CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Siyasal iktidarı uyarıyoruz, derhal şekerle ilgili tedbir alın, nişasta bazlı şeker (NBŞ) üretimini denetleyin, yasanın gereklerini yapın.
 • 18 Eylül 2018 15:53 CHP'li Sarıbal: Ecrimisil Değerleri Neler? CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, tarımsal üretim amacıyla kurulan hazine arazilerine getirilen düzenlemeyle 3 milyar 400 milyon metrekare hazine arazisinin, ecrimisil bedelinin yarısı üzerinden 10 yıla kadar çiftçilere kiralanmasını değerlendirdi.
 • 18 Eylül 2018 14:21 CHP'li Sarıbal: "Tohuma Acil Destek, Tarımda Kullanılan Mazota ve İlaca İndirim Gerekli" CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Türkiye’nin her tarafında bir ay sonra ekimler başlanacak.
 • 18 Eylül 2018 13:46 CHP'li Sarıbal: Ecrimisil Değerleri Neler CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, tarımsal üretim amacıyla kurulan hazine arazilerine getirilen düzenlemeyle 3 milyar 400 milyon metrekare hazine arazisinin, ecrimisil bedelinin yarısı üzerinden 10 yıla kadar çiftçilere kiralanmasını değerlendirdi.
 • 18 Eylül 2018 13:43 CHP'li Sarıbal: Ecrimisil Değerleri Neler? CHP'li Sarıbal: Ecrimisil Değerleri Neler? CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, tarımsal üretim amacıyla kurulan hazine arazilerine getirilen düzenlemeyle 3 milyar 400 milyon metrekare hazine arazisinin, ecrimisil bedelinin yarısı üzerinden 10 yıla kadar çiftçilere kiralanmasını değerlendirdi.
 • 13 Eylül 2018 20:38 CHP'li Sarıbal: Paranın Değerinin Düşmesi Denetimsiz Yönetimin Sonucu CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, ekonomideki gelişmeleri değerlendirerek, "Bu ülkenin parasının değerinin düşmesi, ne 'papaz krizi'dir ne Trump'ın tweet'leridir ne dış baskılardır.
 • 13 Eylül 2018 17:47 CHP'li Sarıbal: Paranın Değerinin Düşmesi Denetimsiz Yönetimin Sonucu CHP'li Sarıbal: Paranın Değerinin Düşmesi Denetimsiz Yönetimin Sonucu CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, ekonomideki gelişmeleri değerlendirerek, "Bu ülkenin parasının değerinin düşmesi, ne 'papaz krizi'dir ne Trump'ın tweet'leridir ne dış baskılardır.
 • 13 Eylül 2018 15:36 CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Dünya ekonomisi ve ülke ekonomisini doğru tahlil eden dostlar, milletvekillerimiz, parti meclisi üyelerimiz, il başkanlarımızla bütün Türkiye'de çalışmalar yapıyoruz.
 • 13 Eylül 2018 15:36 Sarıbal: Sarıbal: "Sağduyuya İhtiyacımız Var" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, ekonomik ve sosyal konseyin bir an önce toplanması gerektiğini belirtti.
 • 13 Eylül 2018 15:17 Sarıbal: Sarıbal: "Sağduyuya İhtiyacımız Var" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, ekonomik ve sosyal konseyin bir an önce toplanması gerektiğini belirterek, "Bu yaşadığımız krizin nedenlerini ve gerekçelerini doğru bir şekilde alt alta koymazsak, gel geç politikalarıyla sadece algı...
 • 11 Eylül 2018 16:48 CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarıbal Çiftçilerin Sorunlarını Dinledi CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, gübredeki fiyat artışının kontrol altın alınması ve çiftçiye ödenen desteklerin arttırılması gerektiğini bildirdi.
 • 11 Eylül 2018 15:25 CHP'li Sarıbal: Ekonomik Krize Tutulmamak İçin Erken Seçim Yaptılar CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı, 'Her şey iyi olacak.
 • 11 Eylül 2018 13:22 CHP'li Sarıbal: Ekonomik Krize Tutulmamak İçin Erken Seçim Yaptılar CHP'li Sarıbal: Ekonomik Krize Tutulmamak İçin Erken Seçim Yaptılar CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı, 'Her şey iyi olacak.
 • 11 Eylül 2018 12:58 CHP'li Sarıbal, Ekonomiyi Anlattı CHP'li Sarıbal, Ekonomiyi Anlattı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Yozgat’ta ekonomik krizin nedenlerini ve çıkış önerilerini anlattı.
 • 08 Eylül 2018 13:28 Sarıbal'dan Üniversite Öğrencilerine 'Senet' Uyarısı Yeni eğitim dönemi öncesi üniversite öğrencilerini uyaran CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, barınma sorununu çözmek isteyen öğrencilere 12 aylık senet şartı koşan özel yurt ve öğrenci evlerinin suç işlediklerini söyledi.
 • 07 Eylül 2018 17:56 CHP Ekonomi Heyetinden Tzob'a Ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Üretim yaparken kullandığımız bütün ürünler ithal. Döviz kurlarının artmasından doğrudan tarım sektörü bütünüyle etkilenmiş durumdadır.
 • 22 Ağustos 2018 14:13 Bu Ülkede Birlikte Üretip, Hakça Bölüşmek İstiyoruz Bu Ülkede Birlikte Üretip, Hakça Bölüşmek İstiyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Biz bu ülkenin adalet ve hukuk isteyen insanlarıyız. Biz bu ülkenin topraklarında birlikte üretip, hakça bölüşmek istiyoruz.
 • 22 Ağustos 2018 12:55 Bu Ülkede Birlikte Üretip, Hakça Bölüşmek İstiyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Biz bu ülkenin adalet ve hukuk isteyen insanlarıyız. Biz bu ülkenin topraklarında birlikte üretip, hakça bölüşmek istiyoruz.
 • 25 Temmuz 2018 13:50 Aile Sütü" Projesi Önerdi CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, okul sütü projesi gibi aile sütü projesinin hayata geçirilmesini önerdi.
 • 14 Mayıs 2018 15:41 ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e Taşıması CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e taşımasına ilişkin, "Ölü ve yaralıların olduğu bilgisi geliyor.
 • 10 Mayıs 2018 13:13 CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal Açıklaması CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, çiftçinin borcunun 2002 yılından bu yana 20 kat artarak 100 milyar liraya ulaştığını ileri sürdü.
 • 09 Mayıs 2018 14:05 Çanakkale'deki Madencilik Faaliyetlerine Tepki CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Çanakkale'de Atikhisar Barajı su toplama havzasında yapılması planlanan siyanürlü maden arama faaliyetlerinin Türkiye'nin taraf olduğu uluslar arası ve bölgesel çevre anlaşmalarına aykırı olduğunu savundu.
 • 03 Mayıs 2018 13:31 CHP Bursa Milletvekili Sarıbal Açıklaması CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, "AKP ve saray iktidarının masallarına rağmen gelmekte olan ekonomik kriz, ne 1994 ne de 2001 krizine benzememekte.
 • 19 Nisan 2018 12:52 Bursa'daki Toprak Kayması CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Bursa Yıldırım Belediyesi Mollaarap Mahallesi'nde ocak ayında yaşanan toprak kaymasına ilişkin Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarına ayrı ayrı soru önergesi verdiğini söyledi.
 • 18 Nisan 2018 14:41 Sınavla Öğrenci Alan Okulların Dağılımı Sorunlu" CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, liselere girişte isteğe bağlı girilecek merkezi sınav için belirlenen okulların dağılımının sorunlu olduğunu iddia ederek, "Bakanlıkta planlama yok, sistem yok, öğrenciyi düşünmek yok." dedi.
 • 12 Nisan 2018 21:37 DSİ Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulunda CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, anayasanın 169
 • 11 Nisan 2018 18:50 CHP'li Sarıbal'ın İfadelerine İlişkin İddialar TBMM Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın, terör örgütleri PKK ve DHKP-C için "O örgütlerin hiçbir tanesi bu ülkeye hainlik, hıyanet etmedi.
 • 11 Nisan 2018 15:13 Eğitimde Performans Değerlendirme Sistemi CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, eğitimde performans değerlendirme sisteminin uygulanmasının yanlış olduğunu ileri sürerek, "Milli Eğitim Bakanlığının piyasada faaliyet gösteren bir ticari işletme gibi hareket ederek öğretmenlerin de eğitimin de niteliğini yükseltmesi mümkün değildir.