Tunceli'de iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 10 yaralı - Son Dakika
Otomobil

Tunceli'de iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 10 yaralı

Tunceli\'de iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 10 yaralı

Tunceli-Erzincan karayolunda bulunan çığ tünelinde meydana gelen kazada, 24 FD 258 plakalı ile 34 GNB 402 plakalı otomobiller kafa kafaya çarpıştı. Kazada, aralarında bir bebek ile bir çocuğun da bulunduğu 10 kişi yaralandı. Yaralılar, olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra Tunceli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Güvenlik güçleri olay yerinde inceleme yapmaktadır.

08.10.2023 16:49

Tunceli'de iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 10 yaralı

TUNCELİ - Tunceli- Erzincan karayolunda bulunan çığ tünelinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 10 kişi yaralandı.

Kaza, Tunceli- Erzincan Karayolu'nun 40. kilometresinde bulunan 8. çığ tünelinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 24 FD 258 plakalı ile 34 GNB 402 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Meydana gelen kazada, aralarında bir bebek ile bir çocuğun da bulunduğu 10 kişi yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar, daha sonra ambulanslarla Tunceli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Güvenlik güçleri olay yerinde kazayla ilgili inceleme yaptı.

Kaynak: İHA

Son Dakika Otomobil Tunceli'de iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 10 yaralı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement