3 vekilin dokunulmazlık dosyası Meclis'te - Son Dakika

3 vekilin dokunulmazlık dosyası Meclis'te

17.03.2023 16:55
3 vekilin dokunulmazlık dosyası Meclis'te

HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) ve Türkiye İşçi Partisi'nden (TİP) 3 vekilin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı fezlekesi, TBMM'ye sunuldu.

HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) ve Türkiye İşçi Partisi'nden (TİP) 3 vekilin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı fezlekesi, TBMM'ye sunuldu.

HDP İstanbul milletvekilleri Hüda Kaya ve Musa Piroğlu ile TİP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu'nun dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı fezlekesi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu. Fezlekeler, Anayasa ve Adalet Komisyonu üyelerinden kurulu Karma Komisyon'a sevk edildi.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
MHP Grup Başkanvekili Akçay, Millet İttifakı'nı eleştirdi Açıklaması MHP Grup Başkanvekili Akçay, Millet İttifakı'nı eleştirdi Açıklaması Anne Rahime Taşçı: 'Bu bayram çift bayram yaparız inşallah' Anne Rahime Taşçı: 'Bu bayram çift bayram yaparız inşallah' İYİ Parti binasına ateş edilmesiyle ilgili bir yorum da Demirtaş'tan: Bu tür saldırılar asla iktidardan bağımsız yapılamaz İYİ Parti binasına ateş edilmesiyle ilgili bir yorum da Demirtaş'tan: Bu tür saldırılar asla iktidardan bağımsız yapılamaz

Son Dakika Politika 3 vekilin dokunulmazlık dosyası Meclis'te - Son Dakika


Advertisement