90 yaşındaki Vesile Nine'nin 'Tayyip Erdoğan' hayali gerçek oldu - Son Dakika
Politika

90 yaşındaki Vesile Nine'nin 'Tayyip Erdoğan' hayali gerçek oldu

90 yaşındaki Vesile Nine\'nin \'Tayyip Erdoğan\' hayali gerçek oldu

Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan 90 yaşındaki Vesile Coşar, hayali olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafına kaymakam sayesinde kavuştu.

08.12.2022 17:36  Güncelleme: 17:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan 90 yaşındaki Vesile Coşar, hayali olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafına kaymakam sayesinde kavuştu.

8 çocuğu olan ve yıllardır Erdoğan sevgisiyle yaşayan Coşar, yaşadığı evin odasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını asmak istedi. Coşar, bu talebini yanında kalan oğluna iletti. Bunun üzerine oğlu tarafından durumun İlçe Kaymakamı Nuri Mehmetbeyoğlu'na iletilmesi üzerine istenilen fotoğraf hazırlanarak teslim edildi. Oğlunun getirdiği fotoğrafı odasına astıran Vesile Coşar, Erdoğan'a olan özlemini bu şekilde gidermeye çalışıyor.

Vesile Coşar, ümmetin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan razı olduğunu belirterek, "Allah, Muhammed ondan razı olsun. Halkımız da ondan razıdır. Allah ömrünü uzun etsin inşallah" dedi.

Coşar'ın oğlu ise annesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını istediğini belirterek, "Annem bana 'ben reisin fotoğrafını istiyorum, onu çok seviyorum, bakacağım' demesi üzerine ben de kaymakam beye durumu söyledim. Talebimizi kabul ettiler ve çerçevelenmiş fotoğrafı bize verdiler. Getirip annemin odasına astım. Annemin de hayali gerçek oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. - VAN

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika 90 yaşındaki Vesile Nine'nin 'Tayyip Erdoğan' hayali gerçek oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bahçeli, Şimşek'i 'locals-yerel halk' ifadesiyle eleştirdi
  15:29 Bahçeli, Şimşek'i 'locals-yerel halk' ifadesiyle eleştirdi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i 'locals-yerel halk' ifadesi nedeniyle eleştirdi. Bahçeli, Şimşek'i Türk milletini değersizleştirmeye hizmet eden müfsit zihniyetin sorumlusu olarak gördüğünü belirtti. Ayrıca Bahçeli, DEM Parti'nin kapatılması ve milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması gerektiğini savundu.

 • Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladı
  15:22 Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladı

  Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında çocukların Cumhuriyet değerlerine sahip çıkacaklarına, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacaklarına ve aydınlık yarınların mimarları olacaklarına inancını dile getirdi.

 • DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan: Buna kanacak Türkiyeli de Kürt de yok bu ülkede
  15:20 DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan: Buna kanacak Türkiyeli de Kürt de yok bu ülkede

  DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, İçişleri Bakanlığı'nın Mardin ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye meclisleri ile Diyarbakır Sur Belediyesi mazbata töreniyle ilgili inceleme başlatmasına ilişkin açıklama yaptı. Doğan, suçların ve günahların üstünün marşla ve bayrakla örtülmeye çalışıldığını belirterek, Türkiyeli ve Kürtlerin buna kanmayacağını söyledi.

 • Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan'da makamını çocuğa devretti
  15:19 Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan'da makamını çocuğa devretti

  Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını temsili olarak Odunpazarı Adalet İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Kerem Gürsoy'a devretti. Vali Aksoy, çocukların iyi yetiştirilmesinin geleceğe güvenle bakılması için önemli olduğunu belirtti ve çalışmaların devam edeceğini söyledi.

 • Kuşadası Belediyesi 23 Nisan'da Çocuklara Koltuğu Devretti
  15:19 Kuşadası Belediyesi 23 Nisan'da Çocuklara Koltuğu Devretti

  Kuşadası Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, koltuğu çocuklara bırakma geleneğini sürdürdü. Başkan Ömer Günel'in makamı, Evliya Çelebi Anaokulu öğrencileri Zeynep Topel ve Sıla Altıntaş'a devredildi.

 • Orhaneli Belediye Başkanı Ali Osman Tayır makamını 4. Sınıf öğrencisi Muhammet Ediz Ay'a bıraktı
  15:14 Orhaneli Belediye Başkanı Ali Osman Tayır makamını 4. Sınıf öğrencisi Muhammet Ediz Ay'a bıraktı

  Belediye Başkanı Ali Osman Tayır, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Sait Yılmaz İlköğretim Okulu 4. Sınıf Öğrencisi Muhammet Ediz Ay'a başkanlık makamını devretti. Tayır, çocuklara hediyeler vererek geleceğin yöneticileri olduğunu vurguladı.

 • Çanakkale Valisi İlhami Aktaş Başkanlığında Orman Yangınları ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
  15:13 Çanakkale Valisi İlhami Aktaş Başkanlığında Orman Yangınları ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

  Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında, orman yangınları ile mücadele koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıda, orman yangınlarının önlenmesine yönelik yapılması gereken çalışmalar, alınacak tedbirler, yangına müdahalede yürütülmesi gereken faaliyetler ve araç-ekipman kapasitesi görüşüldü. Vali Aktaş, kurumlar arası koordinasyon ve iş birliğinin önemine vurgu yaparak, vatandaşların da duyarlı olmasını istedi.

 • Danıştay Başkanlığı için seçim tarihi belirlendi
  15:12 Danıştay Başkanlığı için seçim tarihi belirlendi

  Danıştay Başkanı Zeki Yiğit'in görev süresinin dolması nedeniyle 24 Nisan'da başkanlık seçimi yapılacak. Adaylar arasında Emin Sınmaz ve Fethi Aslan da yer alıyor. Yargıtay Başkanlığı seçimi ise devam ediyor.

 • Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier İstanbul'da protesto edildi
  15:08 Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier İstanbul'da protesto edildi

  Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, İstanbul ziyareti sırasında Almanya'nın İsrail'e verdiği destek nedeniyle protesto edildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Sirkeci Garı'nı ziyaret ederken bir grup tarafından protesto edilen Steinmeier, 'Katil Almanya Türkiye'den defol' ve 'Soykırım suçlusu katil Almanya' sloganlarıyla karşılaştı. Steinmeier, Türkiye'ye yaptığı bu ilk ziyarette İstanbul, Gaziantep ve Ankara'da temaslarda bulunacak.

 • Söke Belediyesi'nde yeni dönemde görev dağılımı şekilleniyor
  15:07 Söke Belediyesi'nde yeni dönemde görev dağılımı şekilleniyor

  Söke Belediyesi'nde Başkan Dr. Mustafa İberya Arıkan ile birlikte görev yapacak olan yeni dönemin görev dağılımı belirlenmeye başladı. Yağız Pullukçu, belediye meclis üyesi seçildikten sonra Söke Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı.

 • Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, 23 Nisan'da koltuğunu öğrenciye devretti
  15:07 Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, 23 Nisan'da koltuğunu öğrenciye devretti

  Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu 4. sınıf öğrencisi Semiha Öz'e devretti. Geleneksel hale gelen bu etkinlikte çocuklar başkanlık koltuğuna oturuyor.


Advertisement