AK Parti Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale Belediyesi bünyesinde Halk Ekmek işletmesi kuracak - Son Dakika
Politika

AK Parti Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale Belediyesi bünyesinde Halk Ekmek işletmesi kuracak

AK Parti Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale Belediyesi bünyesinde Halk Ekmek işletmesi kuracak

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale'de kurulacak Halk Ekmek işletmesi ile alım gücü düşük ilçe sakinlerine uygun ücretli ekmek hizmeti vereceğini açıkladı.

05.03.2024 13:24  Güncelleme: 13:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale Belediyesi bünyesinde kurulacak Halk Ekmek işletmesi ile hem bölgenin üreticileri hem de gıda sektörü işletmeleriyle ortaklaşa çalışarak, alım gücü düşük ilçe sakinlerine uygun ücretli ekmek hizmeti vereceğini açıkladı.

Pamukkale'de seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, sosyal belediyecilik projeleriyle de öne çıkıyor. İlçede kendi döneminde belediyenin tüm mahallelere eşit ve adil bir şekilde hizmet götüreceğini, fırsat eşitsizliğinin ortadan kaldırılması için pek çok çalışmayı toplumun farklı kesimleriyle iş birliği içinde yürüteceğini sık sık dillendiriyor. Aday Pekdemir, bu kapsamdaki projelerinden biri de Halk Ekmek olduğunu söyledi.

"Sosyal belediyecilik için etkin çalışacağız"

Aday Pekdemir, ilçenin özellikle dar gelirli bölgelerinde kurulacak satış merkezleri sayesinde maddi imkanı kısıtlı olan vatandaşlara uygun ekmek satılacağını, Halk Ekmek İşletmesi bünyesinde çalıştıracağı personel sayesinde de istihdam oluşturacağını anlattı. Başkan Adayı Pekdemir, "Esnaf ve üretici kardeşlerimizle birlikte onları asla mağdur etmeyecek bir sistem ortaya koyacağız. Halk Ekmek ilçedeki alım gücü düşük insanımızın uygun fiyata ekmek alması için çalışacak. Sosyal belediyecilik konusunda elimizden geldiğince etkin çalışacağız. Bunu hep birlikte seçimden sonra göreceğiz." diye konuştu. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale Belediyesi bünyesinde Halk Ekmek işletmesi kuracak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kara Havacılık Komutanı, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve ASELSAN Genel Müdürü Van'da İHA ve SİHA Merkezlerini İnceledi
  21:39 Kara Havacılık Komutanı, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve ASELSAN Genel Müdürü Van'da İHA ve SİHA Merkezlerini İnceledi

  Kara Havacılık Komutanı Tuğgeneral Zeynel Abidin Erginbaş, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve ASELSAN Genel Müdürü Ahmet Akyol, Van'da İHA ve SİHA merkezlerinde incelemelerde bulundu. Van Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, Erginbaş, Bayraktar ve Akyol, Van'a gelerek Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı'nı ziyaret etti. Ayrıca, Van Valisi Ozan Balcı, Tümgeneral Aykut Tanrıverdi, Tuğgeneral Adem Şen ve Murat Mutlu ile birlikte Van'da bulunan İHA ve SİHA merkezlerini inceledi ve personelle bir araya geldi.

 • Türkiye, İran'ın İsrail'e yönelik operasyon planını önceden bilgilendirdi
  21:25 Türkiye, İran'ın İsrail'e yönelik operasyon planını önceden bilgilendirdi

  Dışişleri Bakanlığı'ndan üst düzey bir yetkili, İran'ın İsrail'e karşı planladığı operasyon hakkında Türkiye'yi önceden bilgilendirdiğini ve ABD'nin Türkiye aracılığıyla herhangi bir eylemin 'belirli sınırlar içinde' olması gerektiğini İran'a ilettiğini bildirdi. İran'ın 300'den fazla insansız hava aracıyla İsrail'e yönelik gerçekleştirdiği saldırının, İsrail'in Şam'daki İran Konsolosluğu'na düzenlediği saldırıya misilleme olduğu açıklandı. Dışişleri yetkilisi, Türkiye'nin bu gelişmeleri önceden tahmin ettiğini ve İran tarafından bilgilendirildiğini belirtti.

 • ABD Dışişleri Bakanlığı İdari İşler Müsteşarı ve Siyasi İşler Müsteşar Vekili Türkiye'yi Ziyaret Edecek
  20:38 ABD Dışişleri Bakanlığı İdari İşler Müsteşarı ve Siyasi İşler Müsteşar Vekili Türkiye'yi Ziyaret Edecek

  ABD Dışişleri Bakanlığı İdari İşler Müsteşarı ve Siyasi İşler Müsteşar Vekili John Bass, Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Burak Akçapar'ın daveti üzerine 15-16 Nisan 2024 tarihlerinde Türkiye'yi ziyaret edecek. Ziyarette, ikili ilişkiler, Gazze'deki güncel gelişmeler, bölgesel ve uluslararası konularda görüş teatisinde bulunulması öngörülüyor.


Advertisement