AK Parti Aydın İl Başkanlığına atanan Gökhan Ökten göreve başladı - Son Dakika

AK Parti Aydın İl Başkanlığına atanan Gökhan Ökten göreve başladı

25.01.2023 19:06

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensibiyle AK Parti İl Başkanlığına atanan Gökhan Ökten, göreve başladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensibiyle AK Parti İl Başkanlığına atanan Gökhan Ökten, göreve başladı.

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen devir teslim töreninde Ökten, önceki başkan Ömer Özmen'den görevi devraldı.

Gökhan Ökten, göreve atandığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ederek, şöyle dedi:

"Daha önce partide gençlik kolları başkanlığı yaptım. Bu görevi gençlik kollarında görev yapmış tüm arkadaşlar adına aldım. İlçe başkanlığı görevim oldu. Aydın'da tüm ilçe başkanları adına bu görevi aldım. Bize siyasette destek olan kadınlarımızın emeği büyük. Kadınlar adına da bu görevi devraldım. Cumhurbaşkanımıza bir olacağımıza, diri olacağımıza ve önümüzdeki seçimde Aydın'ı layık olduğu gibi temsil edip istenilen başarıları kazandıracağımıza söz verdik. Bizleri yalnız bırakmayın. Partililerle biriz ve beraberiz."

Ömer Özmen, yaptığı konuşmada, 8 yıl önce devraldığı görevi Ökten'e devretmenin gururunu yaşadığını söyledi.

Programa AK Parti'li ilçe belediye başkanları da katıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyada en çok takip edilen 2. dünya lideri oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyada en çok takip edilen 2. dünya lideri oldu Salonda açılan pankart Erdoğan'ın dikkatinden kaçmadı: Maşallah bu ne zeka, dört dörtlük Salonda açılan pankart Erdoğan'ın dikkatinden kaçmadı: Maşallah bu ne zeka, dört dörtlük Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Kronometre sıfırlandı' çıkışına 6'lı Masa kurmaylarından yanıt Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Kronometre sıfırlandı' çıkışına 6'lı Masa kurmaylarından yanıt

Son Dakika Politika AK Parti Aydın İl Başkanlığına atanan Gökhan Ökten göreve başladı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement