AK Parti Bozkurt'ta Adaylarını Tanıttı - Son Dakika
Politika

AK Parti Bozkurt'ta Adaylarını Tanıttı

AK Parti Bozkurt\'ta Adaylarını Tanıttı

KASTAMONU (İHA) – AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, "90 yıllık Türkiye Cumhuriyeti tarihinde kendi milli tankını, topunu tüfeğini yapan mı milliyetçidir yoksa İMF kapılarında bu ülkeyi dilenci yapan mı milliyetçidir" dedi.

03.03.2014 17:04

KASTAMONU (İHA) – AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, "90 yıllık Türkiye Cumhuriyeti tarihinde kendi milli tankını, topunu tüfeğini yapan mı milliyetçidir yoksa İMF kapılarında bu ülkeyi dilenci yapan mı milliyetçidir" dedi.

AK Parti Bozkurt İlçe Başkanlığı, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde aday olan kadrolarını ilçe halkına tanıttı. Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen tanıtım toplantısına, AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, AK Parti İl Başkanı Av. Metin Çelik, il yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda konuşma yapan AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, "90 yıllık Türkiye Cumhuriyeti tarihinde kendi milli tankını, topunu tüfeğini yapan mı milliyetçidir yoksa İMF kapılarında bu ülkeyi dilenci yapan mı milliyetçidir" dedi.

Gülşen, bunu Milliyetçilik naraları atan slogan milliyetçilerine sormak gerektiğini belirterek şöyle konuştu: "Bunlar özellikle Kastamonu'da, Bozkurt'ta çok miktarda var. Bunlar slogan milliyetçiliği yapıyor. Bizim yaptığımız eserler meydanda. Onların da bir eseri varsa o eserleri çıksın söylesinler. Bu seçim artık bir yerel seçim havasını geçti bir genel seçim havasına girdi. Bu seçimde biz, 2002 öncesi yazar kasaların fırlatıldığı döneme geri mi dönelim yoksa uzaya Göktürk uydularını fırlattığımız ihtişamlı günlerimize devam mı edelim. Buna karar vereceğiz."

AK Parti İl Başkanı Av. Metin Çelik de, kasetlerle gelmediklerini belirterek "Biz, bu milletin öz evlatlarının oylarıyla geldik. AK Parti, milletin bağrından çıkmış, sizlerin kurduğu bir partidir. Bugünden sonra da inşallah halkımız AK Parti ile yoluna devam diyecektir" diye konuştu.

Konuşmaların ardından seçime girecek olan belediye başkan ve meclis üyesi adayları tanıtıldı. Yeni dönemde tekrar aday olan belediye başkanı Engin Canbaz, şunları söyledi: "30 yıldır Bozkurtlu'nun boynunu eğdirmedik. 30 Mart yerel seçimleri Sayın Başbakanımız'ın da ifade ettiği gibi bir kurtuluş mücadelesine dönüşmüştür. Sizin her bir oyunuz ülkemizi karıştırmaya, huzuru bozmaya çalışan düşmanlara çevrilmiş bugünün silahıdır. O güne kadar bu silahı kullanmaya var mısınız."

Canbaz, konuşmasında AK Parti'ye destek istedi. Bozkurt'un son 10 yılda çok şeyini kaybettiğini iddia edenlerin ilçeyi tanımadığını belirten Başkan Canbaz, Bozkurt'a son 10 yılda yapılan hizmetleri anlatarak iddialara cevap verdi. Konuşmasında, yeni dönemde yapacakları hizmetlerden de bahseden Engin Canbaz, yüksekokul binası, yurt, Meteoroloji'ye sosyal tesis, Sınarcık bölgesine yeni park, kanalizasyon arıtma veya derin deşarj, terminalin karşısına yeni bir terminal yapılacağını sözlerine ekledi. - KASTAMONU

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti Bozkurt'ta Adaylarını Tanıttı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement