AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Ocak Sur esnafıyla bir araya geldi - Son Dakika
Politika

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Ocak Sur esnafıyla bir araya geldi

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak ve teşkilatı, Sur ilçesindeki Ulu Cami çevresindeki esnafı ziyaret etti. Ocak, esnafın sorunlarını dinleyerek vatandaşların gönlüne girmeyi amaçladıklarını belirtti. Vatandaşlar tarafından güzel karşılanan Ocak, teşkilat olarak halkın içerisinde olacaklarını vurguladı.

02.03.2024 15:52  Güncelleme: 15:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Ocak Sur esnafıyla bir araya geldi

Ocak: "Amacımız teşkilat olarak vatandaşın, halkın içerisinde olmaktır"

DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak'ın, teşkilatıyla birlikte Sur esnafına gerçekleştirdiği ziyarete vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak ve teşkilatı, merkez Sur ilçesindeki Ulu Cami çevresindeki esnafı ziyaret etti. Ziyaret çerçevesinde sokaktan geçen vatandaşlarla da bir araya gelen Ocak, tek tek esnafın sorun sıkıntılarını dinledi.

Amaçlarının vatandaşın gönlüne girebilmek olduğunu söyleyen Ocak, esnaf tarafından güzel ve memnuniyetle karşılandığını belirtti. Ocak, "Bugün teşkilatımızla birlikte Ulu Cami etrafındaki esnafımızı ziyaret etmek istedik. Amacımız vatandaşın herhangi bir konuyla ilgili şikayeti varsa dinlemekti. Mümkün olduğu kadar vatandaşın talebini dinlemek istiyoruz. Vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu hissetmelerini istiyoruz. Tamamen seçime yönelik değil de vatandaşımızın gönlüne girmeye çalışıyoruz. Vatandaşımız da sağ olsun bizleri güzel karşılıyor" dedi.

Teşkilat olarak her zaman halkın içerisinde olacaklarını dile getiren Ocak, "Genel itibariyle vatandaşlarımız memnuniyetlerini ifade etti. Bizim amacımız teşkilat olarak vatandaşın, halkın içerisinde olmaktır. Vatandaşın siyasileri yanlarında olduğunu hissetmesini sağlamak istiyoruz. Genelde iyi bir karşılama söz konusuydu. Tabi zaman zaman esnafımızın belli konularda şikayetleri oluyordu. O şikayetlere de en kısa zamanda çözüm bulacağız inşallah" ifadelerine yer verdi.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Ocak Sur esnafıyla bir araya geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Ocak Sur esnafıyla bir araya geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Edirne Havsa'da 13 yabancı uyruklu yakalandı
  13:43 Edirne Havsa'da 13 yabancı uyruklu yakalandı

  Edirne'nin Havsa ilçesinde yapılan denetimlerde, yasa dışı yollarla yurda giren 13 yabancı uyruklu yakalandı. Araç sürücüsü gözaltına alınırken, düzensiz göçmenler İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne gönderildi.

 • Eti Şehir ve Göç Müzesi TÜGVA Kıraathanesi Oldu
  13:28 Eti Şehir ve Göç Müzesi TÜGVA Kıraathanesi Oldu

  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir'de inşa edilen ve 9 yıldır hizmete açılmayan Eti Şehir ve Göç Müzesi'nin Türkiye Gençlik Vakfı'nın kıraathanesi olduğunu belirterek, kamu kaynaklarının vakıflara peşkeş çekildiğini ve Eskişehirlilerin bu durumu hak etmediğini söyledi. Çakırözer, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a müzenin TÜGVA'ya tahsisinin gerekçesini sordu.

 • Türk ve Yunan Askeri Heyetleri Güven Artırıcı Önlemler Kapsamında Buluştu
  13:28 Türk ve Yunan Askeri Heyetleri Güven Artırıcı Önlemler Kapsamında Buluştu

  Türkiye-Yunanistan arasında gerçekleştirilen Güven Artırıcı Önlemler kapsamında, 4'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Erhan Akgül ve beraberindeki askeri heyet, Yunanistan 31'inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nı ziyaret etti.

 • İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 36 şüpheli yakalandı
  13:24 İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Kayseri'de DEAŞ operasyonu: 36 şüpheli yakalandı

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Kayseri'de gerçekleştirilen 'Bozdoğan-27' operasyonlarında 36 şüphelinin yakalandığını açıkladı. Operasyonlar sonucunda silahlar, para ve dijital materyaller ele geçirildi.

 • (ANKARA) - Gazetecilik Konferansı: Gazeteciliğin Dönüşümü ve Arayışlar
  13:09 (ANKARA) - Gazetecilik Konferansı: Gazeteciliğin Dönüşümü ve Arayışlar

  Ankara'da düzenlenecek olan 'Gazeteciliğin Dönüşümü ve Arayışlar' konferansında, yeni Basın Kanunu çerçevesinde yaşanan sorunlar, dezenformasyon suçlamaları, gazetecilerin çalışma yaşamı ve hakları, yapay zeka uygulamaları gibi konular ele alınacak.

 • CHP Genel Başkan Yardımcısı Erhan Adem: Gıda Enflasyonu Düşmeyecek
  13:05 CHP Genel Başkan Yardımcısı Erhan Adem: Gıda Enflasyonu Düşmeyecek

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Erhan Adem, tarımsal girdi fiyatlarındaki artışın gıda enflasyonunu düşürmeyeceğini belirterek, AKP hükümetinin bu konuda çözüm üretemediğini söyledi. Adem, Türkiye'de gıda fiyatlarının düşerken artmaya devam etmesinin utanç verici olduğunu ifade etti.

 • İsrail'de Binlerce Kişi Hükümeti Protesto Etti
  12:54 İsrail'de Binlerce Kişi Hükümeti Protesto Etti

  İsrail'de Cumartesi günü binlerce kişi, hükümetin Gazze'deki İsrailli rehinelerin kurtarılması için daha fazla çaba göstermesini talep etmek ve erken seçim çağrısı yapmak amacıyla protesto gösterilerine katıldı. Hamas'ın elinde hala 133 rehine olduğu tahmin ediliyor. Başbakan Netanyahu ise rehinelerin kurtarılana ve Hamas yok edilene kadar saldırıları sürdüreceğini belirtiyor.

 • Kırgızistan Cumhurbaşkanı, bu yıl 8 milyon fidan dikmeyi planlıyor
  12:53 Kırgızistan Cumhurbaşkanı, bu yıl 8 milyon fidan dikmeyi planlıyor

  Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, ülkede gerçekleştirilen geniş çaplı yenileme çalışmalarının ardından Enver Gareyev Botanik Bahçesi'ni ziyaret etti. Burada yaptığı konuşmada, Kara-Kırgız Özerk Bölgesi'nin kuruluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında bu yıl 8 milyon fidan dikmeyi planladıklarını belirtti. Caparov, parkların düzenlenmesine ve Bişkek'i yeşil şehir olarak eski ihtişamına kavuşturma niyetlerini dile getirdi.


Advertisement