AK Parti Erzurum İl Başkanı MHP İl Başkanlarını Ziyaret Etti - Son Dakika
Politika

AK Parti Erzurum İl Başkanı MHP İl Başkanlarını Ziyaret Etti

AK Parti Erzurum İl Başkanı MHP İl Başkanlarını Ziyaret Etti

AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül'ü ve diğer ilçe başkanlarını ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi. Başkan Küçükoğlu, Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberlik içinde hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.

17.09.2023 09:59
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, geçtiğimiz günlerde kongrelerini tamamlayan MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül'ü, MHP Yakutiye İlçe Başkanı Sinan Demir'i, MHP Palandöken İlçe Başkanı Abdullah Karaoğlu'nu ve MHP Aziziye İlçe Başkanı Lokman Acar'ı ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi. Beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanları Recep Aydın, Haktan Ömeroğlu ve Ensar Coşkun ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Başkan Küçükoğlu, "Cumhur İttifakı olarak ülkemizin aydınlık ve huzurlu yarınları için birlik ve beraberlik içinde hem ülkemiz hem de şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni dönemlerinde kendilerine başarılar dilerim. " dedi. - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti Erzurum İl Başkanı MHP İl Başkanlarını Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Türkiye'nin gerçek sorunu gençlerin dünyanın diğer ülkelerinde hayal kurmasıdır
  21:23 CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Türkiye'nin gerçek sorunu gençlerin dünyanın diğer ülkelerinde hayal kurmasıdır

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Bilkent Üniversitesi Sosyal Demokrasi Topluluğu etkinliğinde gençlerle bir araya geldi. Özel, Türkiye'nin gerçek sorununun, gençlerin dünyanın diğer ülkelerinde hayal kurması olduğunu belirtti. Ayrıca, CHP'nin 31 Mart yerel seçimlerinde birinci parti olduğunu ve gençlerin seçimde önemli bir rol oynadığını vurguladı.

 • Bulgaristan Cumhurbaşkanı Radev, İtalya Cumhurbaşkanı Mattarella ile birlikte NATO üssünü ziyaret etti
  21:14 Bulgaristan Cumhurbaşkanı Radev, İtalya Cumhurbaşkanı Mattarella ile birlikte NATO üssünü ziyaret etti

  Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev, İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella ile birlikte ülkenin doğusundaki NATO müttefik birliklerin konuşlandığı Novo Selo Askeri Üssü poligonunu ziyaret etti. Radev, Ukrayna'daki savaşın ardından Bulgaristan'ın savunma harcamalarını arttırdığını ancak orduda hala personel eksikliği olduğunu ve eski Sovyetler Birliği üretimi silah ve ekipmanlara güvenildiğini belirtti.

 • Karabük'te düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 2 şüpheli tutuklandı
  21:13 Karabük'te düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 2 şüpheli tutuklandı

  Karabük'te gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yapılan aramalarda uyuşturucu madde ve silah ele geçirdi. Şüpheliler, çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı veya adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • Muğla Heyeti İspanya'ya Erasmus+ Projesi İçin Gitti
  21:12 Muğla Heyeti İspanya'ya Erasmus+ Projesi İçin Gitti

  Muğla Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen 'Bağımlı Geçmiş Bağımsız Gelecek' isimli Erasmus+ projesini gerçekleştirmek üzere Muğla heyeti İspanya'ya gitti. Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Muğla Adalet Komisyonu Başkanı Ercan Arslan ve Muğla Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yetkilileri proje kapsamında İspanya'nın Albacete Belediyesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

 • Gölcük Platformu Üyeleri Bolu Belediyesi Meclisi'ni Protesto Etti
  21:02 Gölcük Platformu Üyeleri Bolu Belediyesi Meclisi'ni Protesto Etti

  Bolu'da Gölcük Tabiat Parkı sınırları içerisinde yapılan bungalovların kiraya verilmesi kararına karşı çıkan Gölcük Platformu üyeleri, Bolu Belediyesi Meclisi'nde protesto eylemi gerçekleştirdi.

 • Karesi Belediyesi'nin 474 Milyon TL Borcu Açıklandı
  20:24 Karesi Belediyesi'nin 474 Milyon TL Borcu Açıklandı

  Balıkesir'de AK Parti'den CHP'ye geçen Karesi Belediyesi'nin yeni başkanı Mesut Akbıyık, belediyenin devam eden işler hariç 474 milyon 465 bin 117 lira 43 kuruş borcu olduğunu açıkladı.

 • Çin BM Daimi Temsilcisi: İsrail Refah'a saldırı planından vazgeçmelidir
  20:22 Çin BM Daimi Temsilcisi: İsrail Refah'a saldırı planından vazgeçmelidir

  Çin'in BM Daimi Temsilcisi Zhang Jun, BM Güvenlik Konseyi'nde yaptığı açıklamada, İsrail'in Refah'a saldırı planından vazgeçmesi gerektiğini belirtti. Zhang, nüfuz sahibi ülkelerin ateşkes için somut çaba göstermesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca, İsrail'in Gazze'ye daha fazla yardım girmesi için geçişleri açması gerektiğini vurguladı. Zhang, Orta Doğu sorununun çözümünün iki devletli çözüm olduğunu söyledi.

 • Türkiye ve Tanzanya arasında 6 önemli anlaşma imzalandı
  20:20 Türkiye ve Tanzanya arasında 6 önemli anlaşma imzalandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Samia Suluhu Hassan huzurunda, Türkiye ve Tanzanya arasında farklı alanlarda önemli iş birliklerini içeren 6 anlaşma imzalandı. Anlaşmalar, yatırımların teşviki, yükseköğretim bursları, diaspora siyasası, evrak ve arşiv yönetimi, ve yükseköğretim alanında işbirliği konularını kapsamaktadır.


Advertisement