Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı Ziyaret Etti - Son Dakika
Politika

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı Ziyaret Etti

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş\'ı Ziyaret Etti

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette yerel yönetimlerle ilgili fikir alışverişi yapıldı ve Altıeylül adına Türk Bayrağı hediye edildi. Mansur Yavaş da Altıeylül'e ziyaret sözü verdi.

19.04.2024 21:00  Güncelleme: 21:04

Bir dizi temaslar için Ankara'da olan Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, rekor oyla seçilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, " Türkiye'ye örnek ve öncü olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a nezaket ziyareti gerçekleştirdik.Ziyarette yerel yönetimlerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine Kuvai Milliye şehrimiz Altıeylül adına Türk Bayrağımızı emanet ettik. Tekrardan Başkentimize hizmet edecek olan Mansur Başkanımı tebrik ediyor, misafirperverlikleri ve nezaketi için teşekkür ediyorum" dedi.

Mansur Başkandan Altıeylül'e ziyaret sözü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise ziyaretleri için Başkan Şehirli'ye teşekkür etti. Yavaş, Altıeylül ilçesiyle kardeşlik bağları kuracağız diyerek; ilk fırsatta Altıeylül'e geleceklerinin sözünü verdi. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement