Balıkesir AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar - Son Dakika
Politika

Balıkesir AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

Balıkesir AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı ve Ali Aydınoğlu mazbatalarını aldılar.

15.06.2015 15:36

AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı ve Ali Aydınoğlu mazbatalarını aldılar.

AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı ve Ali Aydınoğlu Balıkesir Adliyesinde düzenlenen törende mazbataları Balıkesir İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yılmaz, İl Seçim Kurulu Hakimi Hacı Dursun Pekin ve İl Seçim Kurulu Başkanı Sema Arslantekin tarafından verildi. Mazbata törenine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Kızılgül, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Marmaralı ve çok sayıda partili katıldı. Balıkesir İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yılmaz mazbata töreninde yaptığı açıklamada Türkiye'de gerçekleştirilen 7 Haziran seçimleri sonucunda Balıkesir'den 8 milletvekili seçildiğini, bunlardan 3 tanesini AK Parti'nin çıkarttığını ve seçilen tüm milletvekillerine mecliste başarılar dilediğini belirtti. AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı yaptığı konuşmada " Mazbatalarımızı aldık, inşallah bundan sonra milletimize ve bölgemize hizmet için hep beraber çalışacağız. İnşallah bu süreç ülkemize hayırlı olur"dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı 7 Haziran seçimlerinden sonra bir aşamayı daha geçtiklerini ifade ederek "Hayırlısıyla milletvekili arkadaşlarımızla birlikte mazbatalarımızı aldık. İnşallah bundan sonrada artık meclise gidip yemin edip milletvekilliğine başlayacağız. Hayırlı ve uğurlu olsun. Hem bizler hemde partili arkadaşlarımız için hemde memleketimiz Balıkesir için ülkemiz için inşallah hayırlı olur. Bize hayırlı hizmetler etmeye buda bir vesile olur, diye düşünüyoruz"şeklinde konuştu.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ise "Mazbatalarımızı aldık, bu gün burada işimiz bitti. İnşallah bundan sonra Ankara'da artık milletvekili olarak çalışmalarımız devam edecek. Yoğun bir seçim dönemi yaşadık hep birlikte. Ben buradan bu vesile ile bize destek veren, bütün seçim kampanyası boyunca bizimle koşturan bütün Balıkesir'li gönüldaşlarımıza, hemşerilerimize sevenlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah ülkemiz, milletimiz Balıkesir'imiz için güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz"dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur "7 Haziran'da milletin iradesi tecelli etti. AK Parti'de 3 milletvekilimiz var. Mazbatalarını aldılar, kendilerini tebrik ediyoruz hayırlı uğurlu olsun. Balıkesir'e ülkemize hayırlı hizmetlere inşallah vesile olacaklar. Zaten yerel yönetimlerde AK Parti şuan da iktidar. Bizlerde yerel yönetim olarak milletvekillerimizle birlikte Balıkesir'lilere hizmete devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun"şeklinde konuştu.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dinçer Orkan ise "Öncelikle 3 vekilimizde hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki süreçte tabiki artık Balıkesir'imizi en iyi şekilde temsil edeceklerini düşünüyorum. İnşallah onlara Allah en iyi görevlerde en iyi hizmetleri yapmalarını nasip etmesini diliyorum"şeklinde konuştu. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Balıkesir AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement