ÇAKÜ'de Rusya-Ukrayna Savaşını ele alındı - Son Dakika

ÇAKÜ'de Rusya-Ukrayna Savaşını ele alındı

26.11.2022 14:47
ÇAKÜ'de Rusya-Ukrayna Savaşını ele alındı

Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde düzenlenen konferansta, Ukrayna-Rusya arsındaki savaşın seyri ve muhtemel sonuçları ele alındı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde düzenlenen konferansta, Ukrayna- Rusya arsındaki savaşın seyri ve muhtemel sonuçları ele alındı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Uluslararası İlişkiler Bölümü ve Uluslararası Güvenlik ve Siyaset Uygulama ve Araştırma Merkezi (UGSAM) tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Güncel Gelişmeler Çerçevesinde Rusya-Ukrayna Savaşı' konferansı gerçekleştirildi. Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ali Samir Merdan'ın moderatörlüğünü üstlendiği konferansın konuşmacısı, Erciyes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Elif Şimşek Özkan oldu. Sözlerine Rusya ve Ukrayna arasındaki tarihi ve kültürel bağların önemine değinerek başlayan ve Ukrayna'nın Rusya için ifade ettiği öneme dikkat çeken Özkan devam etmekte olan savaşın seyri ve muhtemel sonuçlarına dair derinlikli bilgi ve öngörülerini paylaştı. Akademisyen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen konferans soru-cevap bölümü ile sona erdi. - ÇANKIRI

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den Tayvan uyarısı Açıklaması NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den Tayvan uyarısı Açıklaması NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den Tayvan uyarısı Açıklaması NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den Tayvan uyarısı Açıklaması İngiltere ile Ukrayna arasında 'Londra Deklarasyonu' imzalandı İngiltere ile Ukrayna arasında 'Londra Deklarasyonu' imzalandı

Son Dakika Politika ÇAKÜ'de Rusya-Ukrayna Savaşını ele alındı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement