Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati oldu - Son Dakika

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati oldu

02.12.2021 12:43

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati oldu Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati oldu

ANKARA - Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.

Nebati, TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti. Nebati, TBMM Genel Kurulu'na gelişinde 'hayırlı olsun' ifadelerini kullanırken, Genel Kurul salonundan çıkışta ise 'Devir-teslime geçiyoruz. Devir-teslimde inşallah' ifadelerini kullandı.

Nebati, yemin ettikten sonra milletvekillerinin tebriklerini kabul etti.

Nebati, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile görevden affını isteyen Lütfü Elvan'ın yerine getirildi.

25 Haziran 2022 Haberleri 25 Haziran 2022 Haberleri Burkina Faso'da askeri bölge ilan edilen yerleşim yerleri 2 hafta içinde boşaltılacak Burkina Faso'da askeri bölge ilan edilen yerleşim yerleri 2 hafta içinde boşaltılacak CHP'li Salıcı, Sinop'ta: 'Başka Bir Siyasi Partiyi Bizim Gibi Olmaya Zorlamayacağız. Kendimizi de Başka Bir Yere Benzetmeyeceğiz' CHP'li Salıcı, Sinop'ta: 'Başka Bir Siyasi Partiyi Bizim Gibi Olmaya Zorlamayacağız. Kendimizi de Başka Bir Yere Benzetmeyeceğiz'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement