Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu - Son Dakika
Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu

70 yaşına giren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a doğum gününde evinin önünde bekleyen vatandaşlar sürpriz yaptı. Vatandaşların pastalı sürprizi karşısında aracını durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşların kutlamalarını kabul etti. 'İyi ki doğdun Reis, İyi ki doğdun' pankartı dikkat çekti.

26.02.2024 14:15  Güncelleme: 14:24
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kısıklı'daki konutundan Sirkeci- Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi açılış törenine gitmek için evinden çıktığı sırada doğum günü sürprizi ile karşılaştı.

ARACINI DURDURUP TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Vatandaşlar ellerinde pasta ile 70. yaşına giren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladı. Bu sırada Erdoğan da aracını durdurup tebrikleri kabul etti. Ardından pastayı da tadan Erdoğan bir süre vatandaşlarla sohbet etti.

"İYİ Kİ DOĞDUN REİS" PANKARTI

Erdoğan'ın araçtan indiği sırada AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları'nın "İyi ki doğdun Reis, İyi ki doğdun" pankartı açıldı.

İşte o anlardan kareler;

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan\'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü! Görünce hemen aracını durdurdu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (13)

 • Cengiz Altıntaş: Adam gibi adam Allah seni başımızdan eksik etmesin. Rabbim cehapelilerin ömründen alsın sana versin. 108 146 Yanıtla
 • süleyman hakan gökşen: reis, gelişin sessiz oldu ama İNAN GİDİŞİN MUHTEŞEM OLACAK... 140 94 Yanıtla Abuzer Kadayıf: Gönder sene gücün yetiyorsa 72 70
 • Azat Deniz: Anlaşmalı koyunlar yolunu kesmis 128 94 Yanıtla Mehmet Aytekin: Koyucaklar 31 martı bekle tatlı geldi tabi 25 yıldır:) 43 37 Musa Klavuz: Eline ağzına sağlık 18 50
 • Serkan Basar: bir de çarşı pazarda seni görmek isteriz reis :) 168 50 Yanıtla Osman Keçeci: Yürek ister, çarşıya çıkmaya 73 29
 • Oktay KUŞÇU: Koyun sürüsü yollara dökülmüş 118 97 Yanıtla Mehmet Aytekin: Bakıcaz mart 31 kim dökülüyo 33 17
 • Tüm yorumlar için tıklayınız
 • Hakkari'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü törenle kutlandı
  12:03 Hakkari'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü törenle kutlandı

  Hakkari'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 106. yıl dönümü törenle kutlandı.

 • Karaman Belediye Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladı
  12:00 Karaman Belediye Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kutladı

  Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, TBMM'nin 104. Kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Kalaycı, çocukların sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Türk Milleti'nin geleceğinin çocukların omuzlarında yükseleceğine işaret etti ve tüm çocukları tiyatro ve oyun şenliğine davet etti.

 • Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, halka kapalı olan birimlerin önündeki duvarları kaldırdı
  11:59 Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, halka kapalı olan birimlerin önündeki duvarları kaldırdı

  Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, önceki dönemde vatandaşların ulaşımının engellenmesi amacıyla bazı birimlerin önüne örülen duvar ve şifreli kapılar kaldırılarak halka açıldı.

 • Muğla Valisi İdris Akbıyık'tan 23 Nisan Mesajı
  11:43 Muğla Valisi İdris Akbıyık'tan 23 Nisan Mesajı

  Muğla Valisi İdris Akbıyık, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 104'üncü yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali Akbıyık, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluş yıldönümünü sevinç ve mutlulukla karşıladıklarını belirterek, tüm vatandaşları ve çocukları sevgiyle selamladı. Milli egemenlik ilkesinin çağdaş devletin temeli olduğunu vurgulayan Vali Akbıyık, çocukların çağdaş bir eğitim ve öğrenim görerek yetişmelerinin önemine dikkat çekti. Ayrıca, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadele kahramanlarını saygıyla anarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

 • Artvinliler Konfederasyonu, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden destek istedi
  11:41 Artvinliler Konfederasyonu, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden destek istedi

  Artvinliler Konfederasyonu tarafından düzenlenen organizasyonda 200 STK'nın temsilcisi bir araya geldi. Konfederasyon Genel Başkanı Fetanet Yıldırım, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden destek talep ettiklerini belirtti.

 • Afyonkarahisar Belediye Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı
  11:33 Afyonkarahisar Belediye Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı

  Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Köksal, halkın iradesini her şeyin üstünde tutan ulusal egemenliğin ve demokrasinin Türkiye'nin geleceğini şekillendirmedeki önemini vurguladı.

 • Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, Anıtkabir'i ziyaret etti
  11:25 Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, Anıtkabir'i ziyaret etti

  Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 'İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştayı'na katılmak üzere gittiği Ankara'da Anıtkabir'i ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel liderliğinde bir araya gelen belediye başkanları, Anıtkabir mozolesine çelenk koyup, saygı duruşunda bulundu.


Advertisement