Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Muş'a imza tepkisi: O ne biçim imza, değiştir - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Muş'a imza tepkisi: O ne biçim imza, değiştir

18.03.2023 11:30

Beştepe'de düzenlenen toplantıda Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasını beğenmeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "O ne biçim imza ya. İmzayı değiştir" demesi dikkat çekti. Mikrofonu açık olan Erdoğan'ın bu sözlerini salondaki herkes duydu.

Türk Devletleri Teşkilatı Olağanüstü Zirve Toplantısı'nda Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un imzasını beğenmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mikrofonu açıkken söylediği sözler sosyal medyada gündem oldu.

"O NE BİÇİM İMZA YA"

Önüne gelen belgeyi imzalayan Bakan Muş'a takılan Erdoğan'ın "O ne biçim imza ya. İmzayı değiştir" dediği duyuldu. Erdoğan'ın bu çıkışı karşısında Bakan Muş'un da şaşkınlığı dikkatlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Muş'un imzasını beğenmedi: O ne biçim imza, değiştir

Sosyal medyada Bakan Muş'un imzasına dair paylaşımlar yapıldı. Bakan Muş, AK Parti grup başkan vekiliyken imzası bu şekildeydi.

YORUMLAR (2)
  • Selahattin Bahar: Reisim haklı ooo ne öyle ana sınıfı çocuğu çember çizer gibi imzamı olur Cevap Yaz 49 38 Yayından Kaldır
  • Serkan Basar: Kameralar önünde rencide etmiş adamı hiç hoş değil Cevap Yaz 70 43 Yayından Kaldır
500
Aylık düzenlemesi emeklilerde promosyon artışı beklentisi oluşturdu Aylık düzenlemesi emeklilerde promosyon artışı beklentisi oluşturdu Memleket Partisi'nden Erdoğan'ın adaylığına itiraz Memleket Partisi'nden Erdoğan'ın adaylığına itiraz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan'ı ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan'ı ziyaret edecek

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Muş'a imza tepkisi: O ne biçim imza, değiştir - Son Dakika


Advertisement