Cumhurbaşkanına hakaret ettiği için tutuklanan İYİ Partili Alp Emeç tahliye edildi - Son Dakika

Cumhurbaşkanına hakaret ettiği için tutuklanan İYİ Partili Alp Emeç tahliye edildi

28.04.2022 19:51

İYİ Parti Gençlik Kolları üyesi 20 yaşındaki Alp Emeç 'cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla tutuklanmıştı. İYİ Partili Emeç tahliye edildi.

"Cumhurbaşkanına hakaret" suçlamasıyla tutuklan İYİ Parti Gençlik Kolları üyesi Alp Emeç'in tahliyesine karar verildi.

İYİ Parti Gençlik Kolları üyesi 20 yaşındaki Alp Emeç 'cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla tutuklandı. Emeç'in tutuklanma gerekçesi, gazeteci Sedef Kabaş'ın tutuklanmasına neden olan atasözünü kendi hesabından paylaşıp silmesi olarak gösterildi.

Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklanan İYİ Partili Alp Emeç tahliye edildi

TAHLİYE EDİLDİ

Yaklaşık 2 hafta cezaevinde kalan Emeç'le ilgili İYİ Parti'den açıklama geldi, "Cezaevindeki İYİ Gençlik Üyesi Alp Emeç bugün tahliye olmuştur" denildi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Adalet yerini buldu, sevgili Alp Emeç tahliye oldu" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmişlerdi! Fenerbahçeli taraftarlar hakkında harekete geçildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmişlerdi! Fenerbahçeli taraftarlar hakkında harekete geçildi Meral Akşener, İYİ Parti'nin Akdeniz Bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla görüştü Meral Akşener, İYİ Parti'nin Akdeniz Bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla görüştü İznik Yüzme Havuzu ve Çok Amaçlı Spor Salonu ihaleye çıkıyor İznik Yüzme Havuzu ve Çok Amaçlı Spor Salonu ihaleye çıkıyor

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanına hakaret ettiği için tutuklanan İYİ Partili Alp Emeç tahliye edildi - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş