Erken seçim konuşulurken YSK'dan dikkat çeken hamle! - Son Dakika

Erken seçim konuşulurken YSK'dan dikkat çeken hamle!

26.01.2022 20:33

Erken seçim tartışmalarının gündemde olduğu sırada Yüksek Seçim Kurulu dikkat çeken bir hamle yaptı. YSK, bugünkü toplantısında seçim malzemeleri talebini onayladı. Taleplere ilişkin belgeyi ise İYİ Parti'nin YSK Üyesi Av. Mustafa Tolga Öztürk Twitter hesabından paylaştı.

Muhalefetin erken seçim istediği ancak iktidarın normal seçim tarihi olan 2023'ü işaret ettiği günlerde, YSK'da dikkat çeken bir hareketlilik yaşandı. Yüksek Seçim Kurulu'nda (YSK) bugün kritik bir toplantıya imza atıldı. YSK'nın aldığı kararlar çerçevesinde 200.000 adet karton oy verme kabini, 50.000 adet seyyar sandık kurulları için oy verme kabini talep edildi.

TALEPLER KABUL EDİLDİ

Ayrıca 3.450 ton oy pusulası imali için kağıt ve 3.450 ton zarf imali için kağıt alımı talepleri kurulca kabul edildi. Alınan kararları İYİ Parti'nin YSK Üyesi Av. Mustafa Tolga Öztürk Twitter hesabından paylaştı.

Erken seçim konuşulurken YSK'dan dikkat çeken hamle! Millet İttifakı fırsatı kaçırmadı
Erken seçim konuşulurken YSK'dan dikkat çeken hamle! Millet İttifakı fırsatı kaçırmadı
YORUMLAR
500
TBMM Genel Kurulu'nda, muhalefetin grup önerileri reddedildi TBMM Genel Kurulu'nda, muhalefetin grup önerileri reddedildi Elon Musk Twitter'ı satın alacak mı? Birinci ağızdan açıklama! Elon Musk Twitter'ı satın alacak mı? Birinci ağızdan açıklama! TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi

Son Dakika Politika Erken seçim konuşulurken YSK'dan dikkat çeken hamle! - Son Dakika


Advertisement