Eskişehir'deki Bileciklilerden, Başkan Ataç'a ziyaret - Son Dakika

Eskişehir'deki Bileciklilerden, Başkan Ataç'a ziyaret

25.05.2022 14:44
Eskişehir'deki Bileciklilerden, Başkan Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Bilecikliler Eğitim Kültür Sosyal Dayanışma Derneği (EYBİLDER) üyeleri ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Bilecikliler Eğitim Kültür Sosyal Dayanışma Derneği (EYBİLDER) üyeleri ile bir araya geldi..

Tepebaşı Belediyesi Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak EYBİLDER Başkanı Davut Mülayim ve dernek yönetimi Başkan Ataç'ı makamında ziyaret etti. Mülayim, derneğin faaliyetleri ile ilgili Başkan Ataç'a bilgi verdi. Tepebaşı Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Mülayim, Başkan Ataç'a derneğe sağladığı katkılar için teşekkür ederek plaket takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç da EYBİLDER yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. - ESKİŞEHİR

YORUMLAR
500
Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç'tan Safranbolu Belediyesi'ne Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç'tan Safranbolu Belediyesi'ne Ziyaret Tepebaşı, Amasra ile Kardeş Şehir Oldu Tepebaşı, Amasra ile Kardeş Şehir Oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Eskişehir'deki Bileciklilerden, Başkan Ataç'a ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement