Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor - Son Dakika

Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor

26.03.2023 12:44

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin sanatçı ve siyasetçilere tepki gösterdiği bir videoyu alıntılayarak sert ifadeler kullandı. Say, "Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri. Bu halka kötülük bu. Alacağı oy %2 olsa ne olur 3 olsa ne olur? Kendi işine mi yarar? Yıllarca, yıllarca koca bir blok oyu yenebilmek için, bir imkansızı başarabilmek için bunca emek vermiş bir ittifakı yıpratmaktan başka neye yarar?" dedi.

Seçimlere sayılı günler kala Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adayı olmak istemesine ve Millet İttifakı'na ilişkin kullandığı sert ifadelere yönelik tepkiler de sürüyor.

VİDEOSUNU ALINTILAYIP ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER SARFETTİ

Piyanist Fazıl Say, Twitter hesabından imza sürecinin bitmesine 1 gün kala 100 bin imzaya ulaşan Muharrem İnce'nin bir videosunu alıntılayarak sert tepkide bulundu.

"ALACAĞI OY YÜZDE 2 OLSA NE OLUR, 3 OLSA NE OLUR?"

Say, şu ifadeleri kullandı; "Bu kadar kritik bir seçimde, başarmak, aydınlığa varmak da bu kadar yakınken, bir araya gelmeyi başarmış bir muhalefetin oylarına göz dikmiş biri. Bu halka kötülük bu. Bilgisizliğe, kültürsüzlüğe, sıradan bir şovmene, bir ikinci RTE vakasına oy verecek lüksü yok bu halkın. Alacağı oy %2 olsa ne olur 3 olsa ne olur? Kendi işine mi yarar? Yıllarca, yıllarca koca bir blok oyu yenebilmek için , bir imkansızı başarabilmek için bunca emek vermiş bir ittifakı yıpratmaktan başka neye yarar? Korkuyor muşuz ondan.. vayy bee.. Marifet yani korkutmak??"

"VİSKİSİNİ YUDUMLAYANLARMIŞ, SANA NE?"

Muharrem İnce'nin bazı sanatçılara yönelik sözlerine de sert çıkan Say, "Kim ulan sözde sanatçı? Kim? Kime ne diyorsun ? Viskisini yudumlayanlarmış? Sana ne? Kahvemi yudumluyorum ya da su içiyorum sana ne? Ne içeceğimizi bu yaşımızda ne yazacağımızı sana mı soracağız? Kore'de hayvanat bahçesinde Goril'in şartları düzelsin diye 130bin imza var" ifadelerini kullandı.

Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor
Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor
YORUMLAR (20)
  • Nevzat Semerci: Fazlı say muhalefetin oylarına göz dikmiş diyosun sanamı soracak nereden oy alacağını Cevap Yaz 3 4 Yayından Kaldır
  • abdullah uğur tok: Eskiden koltuklara oturduktan sonra donuyordular şimdi koltuğun adı bile dönmeye yetiyor Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
  • güneş güneş: bay kemal zamanında inceyi kullandı şimdi intikam zamanı Cevap Yaz 5 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika Fazıl Say'dan Muharrem İnce'ye sert tepki: Muhalefetin oylarına göz dikmiş biri, bu halka kötülük ediyor - Son Dakika


Advertisement