Mehmet Ali Çelebi: Bağımsız olarak devam ediyorum - Son Dakika

Mehmet Ali Çelebi: Bağımsız olarak devam ediyorum

10.08.2022 10:13

Son zamanlarda açıklamalarıyla ve sorularıyla muhalefeti oldukça sarsan İzmir Bağımsız Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, 11 parti ile görüşmesinin ardından kararını verdi. AK Parti'ye geçeceği öne sürülen Çelebi, "Bağımsız olarak devam ediyorum" paylaşımında bulundu.

CHP İzmir milletvekili olarak Meclis'e giren ancak daha sonra istifa ederek geçtiği Memleket Partisi'nden de ayrılan Mehmet Ali Çelebi'nin AK Parti'ye katılacağı iddia ediliyordu.

''SİLİVRİ'DE NEREDEYSEM HALA ORADAYIM''

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Çelebi, "Benim ağzımdan çıkmış herhangi bir beyanı duymadan hareket eden, linç eden kendini bilmezlerle yargı önünde hesaplaşacağız. Ben Silivri'de neredeysem hala oradayım" dedi.

11 PARTİ İLE GÖRÜŞÜP KARARINI VERDİ

Çelebi, bu açıklamasının ardından dün de bir açıklama yaparak, tartışmalara son noktayı koydu. 11 partinin kendisiyle görüştüğünü belirten Çelebi, bağımsız milletvekili olarak kalacağını söyledi. Çelebi, kararını Twitter'dan duyurdu.

İşte Çelebi'nin o paylaşımı;

Mehmet Ali Çelebi, 11 parti ile görüşüp nihai kararını verdi
YORUMLAR (1)
500
Bakan Nureddin Nebati'nin konuşmasını eleştiren AK Partili Şamil Tayyar paylaşımı kısa süre sonra sildi Bakan Nureddin Nebati'nin konuşmasını eleştiren AK Partili Şamil Tayyar paylaşımı kısa süre sonra sildi Cumhurbaşkanı Erdoğan açılışı Ekim ayında yapacak! Assos ve Troya Tünelleri ile 50 dakikalık yol 5 dakikaya inecek Cumhurbaşkanı Erdoğan açılışı Ekim ayında yapacak! Assos ve Troya Tünelleri ile 50 dakikalık yol 5 dakikaya inecek AKP'li Olduğunu Söyleyen Vatandaştan Babacan'a: 'Siz Ne Zaman Ekonomiden Ayrıldınız, Ekonomi Battı' AKP'li Olduğunu Söyleyen Vatandaştan Babacan'a: 'Siz Ne Zaman Ekonomiden Ayrıldınız, Ekonomi Battı'

Son Dakika Politika Mehmet Ali Çelebi: Bağımsız olarak devam ediyorum - Son Dakika


Advertisement